[#1] Power fix dla A1200?
Jak w temacie gdzie mogę znaleźć power fix czy jak tam się zwie dodatkowe zasilanie na szynę, w którą wpina się turbo w A1200?
[#2] Re: Power fix dla A1200?

@Tomski, post #1

Wiesz jedyny power fix jaki znałem do A1200(T) to wrzucenie wtyku zasilania FFD z PSU do gniazda FFD na płycie głównej A1200. Dzięki temu BlizzPPC zrobiony z 040/25 i 175MHz na 040/33 i 210MHz z BVizją działał dość stabilnie.

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 22:58:01 przez waldiamiga
[#3] Re: Power fix dla A1200?

@Tomski, post #1

Tutaj można znaleźć. Kalecznie polutowane ale działało:).
[#4] Re: Power fix dla A1200?

@fazior, post #3

Ultra szacun za wirtuozerię lutowania!
[#5] Re: Power fix dla A1200?

@Mikrobi, post #4

Kupiłbyś płytę w takim stanie? Bo ja nie. Chyba że za 20 złotych. Tyle w temacie wirtuozerii...
[#6] Re: Power fix dla A1200?

@Krashan, post #5

Zgadzam się w pełni:). To było dawno temu, już nie kaleczę amig:).
[#7] Re: Power fix dla A1200?

@fazior, post #3

Nie wygląda estetycznie. A czy jakiś schemat może jest dostępny? Na podstawie tych pajęczyn będzie trudno zrobić i nie odważyłbym się wpinać Apollo 1260 po takiej przeróbce. A właśnie do niego potrzebuje dodać te napięcia bezpośrednio. Chcę wyeliminować "braki" mocy przy próbach używania modułu SCSI z napędami znajdującymi się w wieży z oddzielnym zasilaniem do dysków. Będę musiał jeszcze zrobić timing fix - może on załatwi problem i tej mocy nie trzeba będzie już robić.
[wyróżniony] [#8] Re: Power fix dla A1200?

@Tomski, post #7

Może i nie było to estetyczne ale z Blizzardem PPC działało. Tutaj masz opis
[#9] Re: Power fix dla A1200?

@fazior, post #8

O to to to :D. Podziękował.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem