kategoria: Programy
[#1] Najlepszy do .adf
Jaki najlepszy program jest by nagrać swoje dyskietki do plików adf.
[wyróżniony] [#2] Re: Najlepszy do .adf

@barbaramazurek, post #1

Taki adfblitzer jest dobry.
[#3] Re: Najlepszy do .adf

@barbaramazurek, post #1

Przykładowo adf blitzer posiada możliwość zgrywania dyskietek do adf i adf na dyskietki. Nie miałem z nim problemów. Jest m.in. w nakładce systemu wbclassic.

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 14:04:08 przez misiek2
[#4] Re: Najlepszy do .adf

@Tomski, post #2

Dzięki dla kolegów zaraz go zainstaluje
[#5] Re: Najlepszy do .adf

@barbaramazurek, post #4

na grzybie jest też plugin do totalcmd i daje radę. robiłem w nim bootowalne dyskietki i nie było problemu. i o ile dobrze kojarzę jest też podobny do obsługi DMS.
[#6] Re: Najlepszy do .adf

@groovebox, post #5

TrackSaver GUI (TSGUI) najlepsze proste .
[#7] Re: Najlepszy do .adf

@Adamza, post #6

Najlepsze to jest RMB menu w Magellanie, podpięte pod DF0:.
Szybko i wygodnie.
[#8] Re: Najlepszy do .adf

@Tomski, post #2

Dziękuje kolegom za pomoc nauczyłam się tego Adfblitzer rzeczywiście prosty jak dla mnie już część kopi zrobione jak sobie kupie Gotka to będzie jak znalazł. przynajmniej dla nie dosowych dyskietek.
[#9] Re: Najlepszy do .adf

@barbaramazurek, post #1

Szybki i konsolowy DIP polecam z aminetu.
[#10] Re: Najlepszy do .adf

@pong777, post #9

Polecam adf2disk. dzięki niemu można zapisać dysk z weryfikacją co przydaje się przy starych amigowych dyskietkach. Wystarczy wrzucić adf2disk do c: potem już tylko klikasz 2 razy na obraz dyskietki , potem wpisujesz przed nazwą obrazu adf2disk spacja a po nazwie obrazu dysku verify i enter. Pozdro
[#11] Re: Najlepszy do .adf

@viger, post #10

Weryfikacja jest też we wspomnianym wyżej tsgui - tylko jest wygodniejszy interfejs graficzny. Metod jest kilka -każdy znajdzie coś dla siebie.
[#12] Re: Najlepszy do .adf

@barbaramazurek, post #1

Diskwiz jest bardzo dobry, bo rozpakuje i nagra na dyskietkę nie tylko adf ale też dms i inne, a poza tym sprawdzi czy nie ma wirusa jak się ma w LIBS xvs.library. Jedyny mankament jest taki że to komenda cli, ale jak podepniesz pod przycisk Dopusa to jest miodzio. Ja używam tylko tego programiku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem