kategoria: A2000/A3000
[#1] Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630
Myślę, że paru chętnych by się znalazło:
BigRAM 2630

Powiem szczerze - miłe zaskoczenie.
[#2] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@baderman, post #1

Za tą cenę?
[#3] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@_Skiba, post #2

No, w każdym razie zaskoczenie jest. OK
[#4] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@_Skiba, post #2

Nie śledzę ostatnio cen, to dużo czy mało? Podejrzewam, że chyba dużo, być może przeglądali Allegro ostatnio i stąd taka cena.
[#5] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@recedent, post #3

Na forach piszą o tym od dłuższego czasu.
[#6] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@KM, post #4

...i tym samym "grupka podbijaczy cen", którą wyśledził kolega selur, a którzy skrzyknęli się na polskim portalu aukcyjnym dyktuje teraz warunki cenowe całemu amiświatkowi. "Grupa trzymająca władzę" 2?
[#7] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@recedent, post #6

Żartuje sobie, ja odpuściłem sobie klasyka, bo mnie nie stać, no chyba, że płyta od Jensa będzie wypasiona i w sensownej cenie.
[#8] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@KM, post #7

Za tą cenę stoi oryginał DKB2632, fakt ze nie ma autokonfiguracji, ale za to klimat :)
[#9] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@_Skiba, post #8

Tylko jak z jego dostępnością? Ile sztuk można znaleźć? Ilu potencjalnych nabywców może kupić to rozszerzenie?
[#10] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@baderman, post #9

No to jest druga sprawa, trzeba szukać.
[#11] Re: Nowość od Icomp dla A2000: BigRAM 2630

@baderman, post #1

Cena jest w ogóle nie adekwatna, bo np: w porównaniu do ACA 1220 która posiadała procesor, ram i złącze krawędziowe. To, to jakieś nie porumienię.

Jens przecież widzi co się dzieje jak płacą za stare karty nie botyczne pieniądze to fajnie że nie będą płacić za nowe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem