kategoria: Programy
[#1] Ikony w ClassicWB
Witam
Mam ClassicWB zainstalowany na dysku w postaci karty CF. Dzisiaj zrobiłem dwie nowe szuflady w szufladzie Programs. Problem w tym że są one rzucone bez ładu i składu, jedna nachodzi na inna a druga jest w zasłoniętej części. Zrobiłem Clean up ale po ponownym załadowaniu systemu i otwarciu szuflady Programs nowe ikony są nadal w tym samych kijowych miejscach. Jak utrwalić efekt polecenia Clean up?
[#2] Re: Ikony w ClassicWB

@Szynsz, post #1

Opcję Snapshot próbowałeś?
[#3] Re: Ikony w ClassicWB

@Szynsz, post #1

Snapshot window/all wybierasz co chcesz.
[#4] Re: Ikony w ClassicWB

@Stoopi, post #3

Hmm robiłem snapshot window ale to nic nie dało
[#5] Re: Ikony w ClassicWB

@Szynsz, post #4

Przenieś ikonę w wybrane przez siebie miejsce i wciśnij kombinację klawiszy Prawy AMIGA+S
[#6] Re: Ikony w ClassicWB

@Sounder, post #5

Sounder dzięki zadziałało, tylko musiałem dojść do tego, iż trzeba tą operacje zrobic dla każdej nowej ikony z osobna. Jak dla mnie temat do zamknięcia
[#7] Re: Ikony w ClassicWB

@Szynsz, post #6

Działa to również w przypadku "złapania myszą" kilku ikon
[#8] Re: Ikony w ClassicWB

@Szynsz, post #6

Najlepiej najpierw zrobić w oknie CleanUP, następnie wybrać/zaznaczyć całą zawartość katalogu (WINDOW => SELECT CONTENTS) i wtedy Snapshot => ALL
[#9] Re: Ikony w ClassicWB

@nostrum666, post #8

Window -> Snapshot -> All nie wymaga zaznaczania ikonek w oknie. Zawsze zapamięta pozycję wszystkich ikonek w oknie oraz samego okienka.

Natomiast do zapamiętania pozycji wszystkich ikon służy opcja w menu Icons -> Snapshot.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem