kategoria: A4000
[#1] SyQuest 270 SCSI
Cześć znawcy tematu :)
trza mi podłączyć syquesta 270 SCSI do a4000T i teraz tak A4000 ma wbudowany kontroler i z tego co widzę ma również terminator na tej płytce co są porty.
Kupiłem dzisiaj w elektronicznym 1,5 metra taśmy 50 i wtyczki, chciałbym to podłączyć i chce wiedzieć (żeby se odpowiednio zrobić taśmę) jak to podłączyć, nie wiem czy ten syquest ma jakiś terminator i czy taśma z obu stron ma mieć terminator
Jak to jest ?
a może wpinam do kontrolera -> suquest -> terminator ?
poradźcie bo chce sprawdzić czy w ogóle działa :P
[#2] Re: SyQuest 270 SCSI

@QUAD, post #1

Opis konfiguracji SCSI jest chyba też gdzieś na PPA. Byłem pewien, że gdzieś w sprzęcie ale jakoś tam nie widzę. Może jest w starszych wątkach forum. Jeśli dobrze pamiętam to terminator na końcu (jeśli go nie mają podłączane urządzenia).
U mnie może dyski mają , bo osobno terminatora nie posiadam, a na płycie A3000D mam chyba te złączki wolne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem