kategoria: A4000
[#1] Poszukiwana obudowa
Hejka, poszukuję takiej oto obudowy LINK
miałem kiedyś to cudo i jak kupiłem oryginalną do A4KT to tę właśnie podarowałem znajomemu, niestety znajomy ją wy......lił, pamiętam że miałem w niej również płytę z Amigi 4000T i pasowała idealnie, łącznie z portami na mysz i resztą całą, jak by była do amigi przystosowana, dodatkowo z tego co pamiętam była naprawdę solidna, nawet bardziej solidna od oryginału :/
jak ktoś ma na zbyciu taką skorupę to chętnie odkupię, ogólnie poszukuję jakiejś obudowy big AT do mojej amigi, jak ma ktoś jakąś inną niepotrzebną to dajcie znać.
[#2] Re: Poszukiwana obudowa

@QUAD, post #1

Mam takie jak na zdjęciu 2szt. i wiele innych BIG towerów od PC. Jutro ci napiszę na PV co dokładnie mam i jakieś zdjęcia może.
[#3] Re: Poszukiwana obudowa

@superbonio, post #2

Siemka, jak coś to ja też poszukuję bigtowererke. Jeśli możesz to podeślij i do mnie jakieś fotki na pw. Dzięki.
[#4] Re: Poszukiwana obudowa

@superbonio, post #2

Elo,nie wierzyłem że ktoś ma taką skorupkę, super wiadomość, tym bardziej że pytałem wszystkich kumpli czy coś im nie zostało ze starego sprzętu, i nikt nic niema, masakra jakaś, co się porobiło na tym świecie :/
moja A4KT potrzebuje jakiejś fajowej obudowy :) dlatego też czekam z niecierpliwością na fotki
[#5] Re: Poszukiwana obudowa

@superbonio, post #2

A może miałbyś obudowę z frontem takim, jak był używany przez Micronika do serii obudów Tower, tej z klapką? Poszukuję do takiej obudowy panelu z diodami LED i przyciskami Turbo, Reset.
[#6] Re: Poszukiwana obudowa

@superbonio, post #2

No i jak tam? Znajdziesz czas na fotki? Pozdrowienia ze Szczecina.
[#7] Re: Poszukiwana obudowa

@superbonio, post #2

Elo, jak sie sprawy maja ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem