kategoria: Programy
[#1] SoftAGA
To install SoftAGA, copy SoftAGA.prefs to your env: drawer, and assign the
SoftAGA home volume.



Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak mam zrobić ten przypis? I żeby te prefsy zostawały w ENV? po resecie?
[#2] Re: SoftAGA

@TechNineWonder, post #1

Przekopiuj go do katalogu na dysku ENVARC:
[#3] Re: SoftAGA

@Amigo-A1200-040, post #2

Ale jak go tam przekopuje to go dalej nie ma w ENV i tam piszę że ma być w ENV anie ENVARC?

A jak ma wyglądać assign?

Bo SoftAGA jako tako się uruchamia tylko wyświetla przy starcie Please Inster Volume SoftAGA. I po Cancel się uruchamia tylko jest File kick.patch not fond. Tak że może będzie działać jak V2 podniesie się na spaczowanym kicku
[#4] Re: SoftAGA

@TechNineWonder, post #3

To co znajduje się w katalogu ENVARC: jest kopiowane przy stracie systemu do katalogu ENV: , który jest w pamięci ram.
Może wystarczy dopisać w user-startup linijke
assign SoftAga: (miejsce pliku na dysku np: DH0:SoftAGA

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 20:49:26 przez Amigo-A1200-040

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 20:49:42 przez Amigo-A1200-040
[#5] Re: SoftAGA

@Amigo-A1200-040, post #4

Mi się nie kopiuje. tzn. w katalogu envarc: mam dwa razy więcej plików niż w env:. softAGA.ptefs jest w envarc: a po resecie nie ma go w env: nie trzeba nic jeszcze gdzieś dopisać?
[#6] Re: SoftAGA

@TechNineWonder, post #1

masz coś źle skonfigurowane ENV: musi być na dysku domyślnie jest w RAMie
Trzeba porobic assigny i po sprawie
[#7] Re: SoftAGA

@HOŁDYS, post #6

Możliwe że tak jest bo przy starcie OS mam System Request Intuition.

Po zrobieniu Assigna SoftAGA się uruchamia tylko po resecie wyświetla Guru.

SoftAGA jest jak by ktoś chciał na CD

17 Bit - Level 6


Do znalezienia w Google
[#8] Re: SoftAGA

@TechNineWonder, post #7

SoftAGA to podobno jakiś Fake jest

A ENV: nie było bo wszystko co w SS było po ELASE się nie wykonywało. Classic WB.
[#9] Re: SoftAGA

@TechNineWonder, post #8

ano fake dlatego na aminetcie jest w kategorii funstuff :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem