kategoria: CD32
[#1] AMIGA CD 32 SX-1
Witam !

Zostałem nabywcą cuda w/w mam w związku z tym pytania:

1) Chcę dokupić pamięć 8 MB do SX-1 czy może być 60, 70ns?

2) Czy pamięć tam ma być jedno czy dwustronna ?

3) Z tego co wiem mogę podpiąć HDD-CF do SX-1. Czy jest jakaś opcja wgrania na CF gier z ścieżkami audio ? Tak aby w ogóle nie korzystać z płyt.

4) Przy WHLOAD32 przyda się 8MB fastu ?

5) Czy uda się wrzucić składanki gier na HDD-CF ?

Dzięki za odp.
[#2] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@vicol, post #1

1. Nie mam pojęcia.
2. Nie mam pojęcia.
3. Z tego co mi wiadomo, nie ma jeszcze takiego boot-loadera który ładował by obrazy płyt z pamięci innego nośnika.
Teoretycznie, żeby było tak jak np w Dreamcast, obrazy musiały by być wgrane np na kartę SD i poprzez "przejściówkę" odpalane jako kompakty. Nie ma takiej przejściówki dla Cd32.
4. Jak korzystasz do gier z większa iloscią dyskietek, raczej się przyda.
5. Jako skopiowane pliki, tak. Jako działające obrazy płyty, nie.
[#3] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@vicol, post #1

W moim siedzi 70ns, dwustronna.
[#4] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@mikser, post #3

A płyty jakich używać w dzisiejszych czasach jeśli nagrywarka nagrywa 10x minimum ?
[#5] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@vicol, post #4

Płyt jest duży wybór, kupuj firmowe dla świętego spokoju i nie powinno być problemów czy to Verbatim, czy Sony czy TDK mojej konsoli jest wszystko jedno :). Jak czasami się nagra z max prędkością też czyta. Laser mam wymieniony na jakiś najtańszy chiński zamiennik dałem około 20 zł, oryginalny stary faktycznie tam dłużej "memłał" przy nagraniu większą prędkością lub tanich płytach.

Co do pamięci w mojej konsoli tak mam slot zamontowany że wchodzą tylko jednostronne.
[#6] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@companiero, post #5

Możesz podać namiar gdzie kupiłeś laser ?
[#7] Re: AMIGA CD 32 SX-1

@vicol, post #6

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem