kategoria: Programy
[#1] Pokazanie zajętości dysku
Witam.
Szukam programu,nakładki na WB która pokazuje nam na blacie zajętość dysków(partycji). Przewertowałem stare miesięczniki Amiga ale nie mogę odszukać nazwy takiego programu a wiem że było coś takiego.Będę wdzięczny jesli ktoś mi przypomni ta nazwę.
[#2] Re: Pokazanie zajętości dysku

@wolf1128, post #1

W OS 3.9 to było, chyba też w OS3.5, ale nazwy nie pamiętam.
[#3] Re: Pokazanie zajętości dysku

@SuperBuster, post #2

Widziałem też kiedyś na O.S 3.1 ale nazwa uciekła
[#4] Re: Pokazanie zajętości dysku

@wolf1128, post #1

To jest chyba WB Gauge, ale nie jestem pewien, bo dawno temu tego używałem.
[#5] Re: Pokazanie zajętości dysku

@wolf1128, post #1

Zależy jak to chcesz mieć i pod którym systemem. 3.5-3.9 mają WBGauge wbudowane. To powinno działać od 2.x wzwyż. możesz też użyc TinyMetera.
[#6] Re: Pokazanie zajętości dysku

@Umpal, post #4

No jesteśmy już blisko ale to jednak nie WB Gauge:) tamto pokazywało na pulpicie, zajętość dysku.Były wskazniki i przy nich liczba z procentem zajętego dysku
[#7] Re: Pokazanie zajętości dysku

@wolf1128, post #6

TinyMeter
[#8] Re: Pokazanie zajętości dysku

@_arti, post #7

Tak to jest TinyMeter :))Wielkie dzięki:))
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem