kategorie: A500, Prometeusz
[#1] mKick i Protein A500
Zostałem szczęśliwym posiadaczem proteiny (jeszcze raz wielkie dzięki Jacek), ale nie dotarł do mnie jeszcze kick 3.1. Jako że do mocno cierpliwych nigdy nie należałem pogooglałem troszkę i znalazłem pewne rozwiązanie czyli program mKick19, szybciutko spreparowałem dyskietkę, szybkie testy na UAE, działa, więc do amigi. Przy prawdziwym sprzęcie niestety nie było już tak wesoło, o ile bez proteiny działa, to z proteiną już nie.
Konfig mojej amigi to 512kb wlutowane + 512kb pod klapka widziane jako chip (płyta 8.1) i proteina.
Próbowałem z 512kb pod klapką i bez, nie bangla.
Dostaje błąd że pamięć nie działa.
Poczytałem dokumentacje i spróbowałem kilku opcji:
-lokacja kicka do fast - pamięć $980000 nie działa
-lokacja do chip - guru
Lokacja ręczna - tu jest już naprawdę ciekawie:
Prawie wszystko nie działa oprócz $60000 i $080000, jednak po załadowaniu kicka dostaje guru na relokacji.

Co dziwne, po paru próbach i na tych dwóch wartościach przestał się w ogóle kick ładować.

Ktoś ma może jakieś pomysły?
[#2] Re: mKick i Protein A500

@Tomuś, post #1

Jaki kick chcesz załadować modyfikowany czy standardowy jakiś ?
[#3] Re: mKick i Protein A500

@TechNineWonder, post #2

Standard, jak w opisie w linku 40063 512kb, suma kontrolna się zgadza, sprawdzałem.

Pamieć proteiny chyba działa na belce w WB mam ponad 9300000.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem