kategoria: A4000
[#1] X-Surf 100+ RapidRoad
Myślę nad zakupem zestawu jak z tytułu.
Obecnie używam X-surf 2 z thilacine, o ile x-suef pracuje zadowalająco to thilacine strasznie spowalnia.
mam pytanie, jakich transferów można się spodziewać na usb na rapidroad z x-surf100 ? i
coś słyszałem że czasem się to gryzie i trzeba w x-surf 100, zorro przestawić w tryb zorro II.
od czego to zależy?
[#2] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@Risc, post #1

RapidRoad gryzie sie z niektórymi wersjami karty Commodore C3640 i nalezy wtedy właśnie przełaczyć kartę w tryb ZORRO II.

Transfer zalezy od procesora. Z tego co pamietam na 060/75MHz u mnie było 8MB/s. Na wolniejszej konfiguracji może około 6MB/s. Pomiary w trybie ZORRO III.
[#3] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@tom256, post #2

Tak, na Zorro3 spokojnie możesz liczyć na 6MB na sekundę OK
[#4] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@Risc, post #1

U mnie, na gołej A3000 ten zestaw w ogóle nie dziala, tak jak na A3640 ale nie mam czasu się tym zająć :/
[#5] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@Risc, post #1

Miałem w a4k CV64 i xsurf100 z rapidroadem. Nie musiałem przestawiać xsurfa na zII. Podłączałem pendrive'y, czytniki kart (sd/cf) i kartę dźwiękową c-media. Wszystko działało bez problemu z zestawem poseidon/trident, c-media była obsługiwana przez AHI. Transferów nie mierzyłem ale było dla mnie wystarczająco szybko.
[#6] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@_arti, post #4

U mnie na A3000 śmiga. Oprócz tego jest CV64, Buddha-Flash i chyba ram 8MB. Nie pamiętam jak jest z A3640 (z adapterem 060) Pewnie masz więc jakiś problem z konfiguracją.
[#7] Re: X-Surf 100+ RapidRoad

@Rafał A-3000, post #6

Jens potwierdził, że jest błąd w sterowniku i dotyczy niektórych A3000. Robią poprawkę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem