kategorie: A1200, Programy
[#1] Genesis w WB3.1
Czy ktoś używa stosu TCP/IP Genesis w WB3.1? Mnie wyrzuca informacje, ze potrzebuje resource.library. Przegrałem takowy do Libs: i dalej chce ten resource.library. Jak odpaliłem SnoopDos'a to widzę, że szuka kliku gadgets.
Jakieś sugestie/podpowiedzi jak sobie z tym poradzić?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2016 13:01:33 przez Tomski
[#2] Re: Genesis w WB3.1

@Tomski, post #1

Reaction musisz zainstalować.
[#3] Re: Genesis w WB3.1

@fazior, post #2

A gdzie tego szukać na płytce z AOS3.9?
[#4] Re: Genesis w WB3.1

@Tomski, post #3

ClassAct na aminecie leży. Chyba nie ma jako takiej instalki reaction dla os 3.1.
[#5] Re: Genesis w WB3.1

@fazior, post #4

Mam WB w wersji AmigSys4 z upgrade'owany do 1.3. To raczej ten ClassAct tam powinien być. Choć jak przeglądam składowe AmigaSys to nie widzę ClassAct. Na aminecie leży ClassActdemo2, ClassAct3.3 i ClassAct 3.6. "Bądź Pan mądry i pisz wiersze;)"
[#6] Re: Genesis w WB3.1

@Tomski, post #5

Aaa, masz AmigaSys4. To jeszcze inaczej, wystarczy że włożysz płytę z os3.9 i system Ci się zaktualizuje do 3.9. W 3.9 masz reaction w bebechach.
[#7] Re: Genesis w WB3.1

@fazior, post #6

Hehehe. Niby tak, ale mam już Magellana II 5.82 tam(na AmigaSys4) a on się nie lubi z AOS3.9. Wykluczają się tam jakieś cechy jednego i drugiego a co też jest ważne AOS3,9 pożera pamięć Chip niewyobrażalnie przy jakiejkolwiek głupiej operacji związanej z listowaniem szuflad.
Dlatego, też chciałem pod WB3.1 mieć Genesis. Ale pewno przyjdzie mi zainstalować wersje Demo AmiTCP/IP :/.
Widziałem, że Amigasys chciał zrobić upgrade do 3.9 po włożeniu płyty ale dałem sobie z tym spokój, przynajmniej na razie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem