kategoria: A1200
[#1] Picasso II amiga 1200
Witam serdecznie czy ktoś możne podać jakiś w miarę normalny manual ustawienia picasso II ? ponieważ na trybach nie puszcza ekranu i nie wiem czy w konfiguracji coś mam pomieszane. proszę o pomoc
[#2] Re: Picasso II amiga 1200

@Paul149, post #1

Do tego nie potrzeba manuala. Wybierasz w P96 odchylanie najbliższe twojemu monitorowi i tryby same wskakują. Jakieś mogą nie działać do końca prawidłowo ale te najniższe, tj. od 320x240 do 800x600 powinny hulać od razu.
[#3] Re: Picasso II amiga 1200

@_arti, post #2

własnie problem był z 800x600 bo jak uruchomiłem to ekran zniknął i pisał cannot display mode i z powrotem na multiscan wiec obraz się pojawił, ale nie wiem czy nie brakowało mu czasem fastu bo to było na samym rozszerzeniu tylko 4mb, jutro bede mieć blizzarda 030 z 64mb ramu więc zobaczę czy będzie tak samo :)

a jak sie wnerwie to sprzedam te zorro i picasso i będzie spokój xD
[#4] Re: Picasso II amiga 1200

@Paul149, post #3

4MB to rzeczywiście trochę mało ale 320x240 powinien wyświetlić - spróbuj.
[#5] Re: Picasso II amiga 1200

@_arti, post #4

nie no jutro bedzie blizzard to się pobawie z tym jeszcze napiszę ci na priv coś bo nie chce tutaj pisać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem