kategoria: Sprzęt
[#1] ACA500+
Polecam video recenzję ACA500+
[#2] Re: ACA500+

@sid777, post #1

Ciekawe, czy te karty pojawią się w retroami.

Niestety, ze dwa razy drożej od Savynyy.

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2017 19:39:51 przez ClarensMartin
[#3] Re: ACA500+

@ClarensMartin, post #2

Do Savyny nie podepniesz karty z 030 (mam dwie Savyny, w tym jedną z plusem i nie mam potrzeby wymiany ale akurat trzeba przyznać).
[#4] Re: ACA500+

@ClarensMartin, post #2

Niedługo karty 030 do A500 wiec będzie dobra alternatywa. A jak już będzie 060 to ho ho ho :)
[#5] Re: ACA500+

@PrzemasIII, post #4

Pracuje ktoś nad kartą 030 do A500? Nie jestem w temacie. Szkoda że nie ma na takie karty profesjonalnej obudowy typu MegaRamHD od Elsatu, czy podobnych od GVP.
[#6] Re: ACA500+

@cemaxx, post #5

[#7] Re: ACA500+

@PrzemasIII, post #6

Fajna obudowa do ACA500+. Nie wiem dlaczego dopiero teraz na to trafiłem...

kilka fotek

film z montażu kolegi Zielińskiego


oraz miejsce gdzie można to kupić

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 10:15:41 przez softiron
[#8] Re: ACA500+

@softiron, post #7

Będziesz zamawiał obudowę albo już zamówiłeś?
[#9] Re: ACA500+

@Jield, post #8

jeszcze nie.. ale święta idą. Odezwę się jakby co :)
[#10] Re: ACA500+

@softiron, post #9

Chyba też bym się dołączył do zakupu, jeśli można? :)
[#11] Re: ACA500+

@sid777, post #1

Rejza karty oraz skrócona instrukcja obsługi jest
Amigazyn numer 11
[#12] Re: ACA500+

@softiron, post #7

OK

Mam tę część



to nie jest złe, ładny domek.
a także inne, moja praca

[#13] Re: ACA500+

@micromars, post #12

A1K-A500-Acrylgehäuse całe pudełko A500

A1K-A500Acryl

A500Acryl-Link

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 19:15:14 przez micromars
[#14] Re: ACA500+

@micromars, post #13

O kurde...
Po pierwsze primo widze ze ktos juz wpadl na moj genialny i jakze oryginalny pomysl zrobienia calej skrzynki do A500
Po drugie primo... dlaczego ogranicza sie tylko do szarego, czarnego i przezroczystego, akryl jest w takich roznych fajnych kolorach.
Po trzecie primo... Po co ja durny w liceum szedlem na piwo zamiast siedziec na niemieckim, nic prawie nie kumie z tego sklepu.
I wreszcie po czwarte... Trza zaczac zbierac kase.

Mikromars, czy moglbys popytac czy jest opcja na inne kolory np?
Oraz widzialem tam tez opcje na montaz goteka... Tylko ze montaz goteka w miejscu stacji srednio ma sens. O wiele bardziej widzialbym to np z wycieciem miejsca na wyswietlacz oraz np dwa jakies buttony i pociagniecie kabelkiem do pinow goteka, a tylko pen wtykany z boku.
[#15] Re: ACA500+

@softiron, post #14

Czy ktoś próbował wkładać w slot np AUX adapter CF z kartą SD w środku?
Pytam ponieważ umyśliłem sobie zrobić coś żeby ciągle nie wkładać/wyciągać karty z pinów bo boje sie że to sie w końcu złamie...
Powodowany hurra optymizmem oczywiście nie spojrzałem że karty SD do takiego adaptera wkłada się od boku a nie od tylca w związku z czym mam na zbyciu adapter jakby ktoś chciał :). Ale ja nie o tym.
Pytam czy ktoś próbował ponieważ u mnie po włożeniu dioda power w Ami zaczynała dyskotekę i to był jedyny efekt podpięcia takiej karty w adapterze.
I nie wiem czy to se po prostu ne da, czy może przyczyną był fakt że moja karta SD ma 32GB (dzialam na Classic WB z systemową 16GB więc widzi powyżej 4GB normalnie), czy też może ten adapter konkretny po prostu nie bangla...
Macie w tym temacie jakieś doświadczenia?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem