kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32
[#1] Badge - pytanie
Jako że chcę nieco poszerzyć ofertę, bylibyście, moi drodzy, zainteresowani badge'ami w kolorze złotym? Lub brelokami amigowymi? Ewentualnie czymś jak na obrazku poniżej, oczywiście w temacie amigowym?

aukcje

[wyróżniony] [#2] Re: Badge - pytanie

@Drakon, post #1

Ogólnie fajnie że produkujesz takie rzeczy. Przeglądałem ostatnio Twoje aukcje na allegro i doszedłem do pewnego wniosku natury organizacyjnej. Masz sporo aukcji i każda dotyczy jednego konkretnego rodzaju przedmiotu. A że masz sporo różnych wersji tych logo/badge/stickerów, to człowiek dostaje oczopląsu Sądzę że bardziej przyjazna dla odbiorcy byłaby opcja pogrupowania tych aukcji do kategorii cenowych. Czyli wchodzisz w aukcję z przedmiotami za np 10zł i tam dokonujesz wyboru konkretnego modelu. Sądzę że nawet na wystawianiu samych aukcji wyszłoby Cię to nieco taniej. Taki system mają sprzedawcy różnej maści zaproszeń...
To takie moje skromne zdanie
Szacun OK
[#3] Re: Badge - pytanie

@cemaxx, post #2

Masz rację. Jak znajdę czas, to ogarnę ten... burdel.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem