kategoria: CDTV
[#1] cd32 adapter Tom pad
Hejka Panowie

Taki adapterek jak ten:
link

Posiada ktoś może ? Jak to się sprawuje w praniu ?
Mnie najbardziej interesuje możliwość podpięcia joya z pc lub ewentualnie myszki.
[#2] Re: cd32 adapter Tom pad

@mikecios, post #1

To jest polski adapter.
Dokumentacja jest po polsku.

Wszystko opisane jest w ofercie OLX.
Jeśli masz jakiś nietypowy joy czy myszkę napisz do producenta. Na pewno pomoże.

Wielu użytkowników posiada ten adapter. Jeśli byłby jakiś felerny to na forum pojawilaby się taka informacja.
[#3] Re: cd32 adapter Tom pad

@Norbert, post #2

Widzę widzę że sporo jest opisane na olx, pytam tutaj m.in o wrażenia użytkowników jak to się sprawuje w praktyce
[#4] Re: cd32 adapter Tom pad

@mikecios, post #1

Mam ten adapter, ale podpinam przez niego tylko pady od PSX/Ps2 (przez przejściówkę na USB)
do CD32 i z tego zadania wywiązuje się bardzo dobrze.
[#5] Re: cd32 adapter Tom pad

@philipo, post #4

No i super, mam jeden pad od pc ale nie wiem czy wystartuje, a jeśli to działa fajnie z psxami to sie skuszę chyba ;)
[#6] Re: cd32 adapter Tom pad

@mikecios, post #5

Miałem. Do tego kupiłem na Allegro pady wyglądające jak od PS2 na USB i wszystko śmigało, mysz USB z marketu też, więc ogólnie polecam.
[#7] Re: cd32 adapter Tom pad

@mikecios, post #3

Rewelacyjnie. Tak z myszą jak i padami czy joyem. W razie problemów producent pomaga (czyli jeżeli dany kontroler nie jest obsługiwany).
Co na 100% działa:
link

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 19:51:33 przez Yoshitaka
[#8] Re: cd32 adapter Tom pad

@Yoshitaka, post #7

Tom v1 działa u mnie z gamepadem Manty z marketu - zarówno jako zwykły joy w A600 jak i w trybie pada CD32 z konsolką Ami CD32. Mysz obsługuje - zarówno noname jak i mysz bezprzewodową logitecha.
Nie rozpoznaje natomiast takiego pada bezprzewodowego. W obecnie sprzedawanej wersji V2 może to być poprawione lub producent doda jego obsługę (V2 może aktualizować firmware).
[#9] Re: cd32 adapter Tom pad

@jimmy, post #8

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, o takie cosik właśnie mi chodziło bo zamiast pakować się w oryginał pada do cd32 za ciężkie pieniądze kupię jakiś bardziej przyjazny dla dłoni ;)
[#10] Re: cd32 adapter Tom pad

@mikecios, post #9

Mam Tom V2 i na co dzień działa mi z nim pad na USB, a podpinałem i kierownicę na USB (tania marketowa z przeceny). No i myszki w zasadzie dowolne, zwykle bezprzewodowy Logitech.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem