kategoria: Programy
[#1] Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9
Jak edytować skrypt instalacyjny w OS 3.9, bo chce uzyskać taki efekt aby Emergency-Disk zrobić na wirtualnej dyskietce ponieważ na Goteku z CorteXem wywala mi write error?
[#2] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@TechNineWonder, post #1

No, to jest zasadniczo plik tekstowy, a dokładnie rzecz biorąc skrypt napisany w jednej z miliona odmian LISP-a
[#3] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@TechNineWonder, post #1

ASSIGN DF0: DISMOUNT
ASSIGN DF0: DYSKIETKAWIRTUALNA: ADD
[#4] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@Norbert, post #3

Nie bo nikt nie odpisywał to poszukałem już sobie stację dyskietek przegrałem adf na dysk i właśnie miałem instalować ClassicWB aby skorzystać z TSGUI i ponagrywać potrzebne adfy do instalacji 3.9. Czyli WorkBench Locale i Extras.

Bo rozchodzi się oto że jak instaluje na czysty dysk z WB za botowanego z dyskietki to mam starą belkę i stare ikonki dysków.

A jak już edytuje ten skrypt to czym najlepiej edytować ISO aby go podmienić, zaznaczę że chciałbym ISO edytować na Amidze.

Tak czy tak to już podepnę tą stacje FDD ale na przyszłość bym wiedział?

Spróbuje jeszcze na szybko z tym przypisem.
[#5] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@Norbert, post #3

Wywala Error przy formatowaniu dałem sobie przypis na DF1: już w kreatorze z 3.9

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2017 15:35:48 przez TechNineWonder
[#6] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@TechNineWonder, post #4

Instalacja Classicwb żeby użyć tsgui ?
Tsgui leży na Aminecie

ISO nie wyedytujesz na Amidze.
[#7] Re: Edycja Skryptu instalacyjnego OS 3.9

@Norbert, post #6

No co:) muszę zrobić dyskietkę z TSGUI albo poszukać gotowca.

A nie da się ISO zamontować z uprawnieniami zapisu diskimage.lha
READONLY/S: mount the image in read-only mode, every write attempt will be
rejected with a "write protected" error


To jak się bez tego argumentu zamontuje ale dopiszę się NO to nie będzie dało się edytować?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem