[#1] Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.
Wlasnie natknalem sie na moj stary dysk od Amigi i znalazlem m.in. kilka mega crapow, ktore napisalem 18 lat temu podczas pierwszej zabawy z Amosem.

Nie sadze by cos sie komus tutaj przydalo (chociaz sam uzylem kilka razy programu Amos Manager gdy pisalem DEMO Crazy Priesta). Mimo wszystko zamieszczam tak dla jaj, dla wspomnien, mozna wysmiewac do woli, sam mam niezla beke jak to teraz ogladam :)


1.) Amos Manager - program do konwertowania, pokazywania i odgrywania plikow w formacie iff i abk.





2.) Cartoon Password - 18 lat temu napisalem to cos zeby zabezpieczyc haslem moja Amige by moj wowczas 9 letni wtedy brat mi sie nia nie bawil :) Program wrzucilem gdzies w startup-sequence przed pojawieniem sie wb o ile dobrze pamietam.





3.) Joy Test - program testujacy wszystkie kierunki joysticka wraz z fire i 4 skosami. Nawet wciaz z bledem w nazwie :D





4.) Show Text - pokazywaczka plikow tekstowych.

[#2] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@sordan, post #1

cos jak produkcje Viddiego

ale spoko, kazdy tak zaczynal ok, racja
[#3] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@selur, post #2

Tak. Tylko najgorsze jest w tym to, ze ja wciaz prawie na tym samym poziomie
[#4] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@sordan, post #3

Ale ładne to jest. Zaskoczyłeś mnie tym wątkiem totalnie, na plus oczywiście.
[#5] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@sordan, post #3

Ten wątek powinien być w "Strefie twórców". Po to na moją prośbę Admini założyli.
Prosiłem w nim też aby właśnie wrzucać tam swoje "Crapy". Produkcje całkiem niegłupie i dobrze się prezentują.
[#6] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@sordan, post #1

Zajebiste!!!! OK
[#7] Re: Kilka amosowych mega crapów sprzed 18 lat.

@sordan, post #1

Przydatne, udało mi się ustalić, że nie działa mi kierunek w prawo, reszta kierunków i skosy ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem