kategoria: Programy
[#1] Program z funkcją ADF to RAMDISC - jaki ?
Witam,

Moja amiga ma 10 MB RAM. Chcę zainstalować programy / gry z plików ADF. Chcę unikać nagrywania ich na dyskietki. Nie mam GOTEKA. Szukam programu co rozpakuje oraz ADF bezpośrednio do ramu lub utworzy nazwijmy to wirtualny dysk z ramu pod Workbench. Znacie taki program ? Z góry dziękuję !

Ujejskiego
[#2] Re: Program z funkcją ADF to RAMDISC - jaki ?

@ujejskiego, post #1

Jeśli chodzi o adfy dosowe to wirtualne dyskietki potrafi robić np. FMS... Ale ndosowych obrazów tak nie uruchomisz - pozostaje whdload :)
[#3] Re: Program z funkcją ADF to RAMDISC - jaki ?

@ujejskiego, post #1

Pakiet 911 Maker ma Image Mount. Home Page. Image Mount jest w Extras jeśli byś chciał pobrać paczkę drawer.

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 19:27:23 przez TechNineWonder
[#4] Re: Program z funkcją ADF to RAMDISC - jaki ?

@ujejskiego, post #1

Pakiet xfs z aminetu. ( mountlista FILE0)
[#5] Re: Program z funkcją ADF to RAMDISC - jaki ?

@ujejskiego, post #1

Ja używam DiskImageGui
Potrafi też zamontować HDF i CD ISO.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem