kategoria: A4000
[#1] Ratunku, błędy odczytu HDD
qrde, wczoraj sobie klikałem jakimś programem do dysku, typu defragmentacja itp, zdefragmentowałerm dysk potem dałem jakąś opcję sprawdzania ale wolno dosyć szło a że mnie muliło to se myślę, dam pauze i wyłączę ami, dzisiaj przychodzę, włączam a tu sypie błędami, i workbench się nie uruchamia, co zrobić, jak dalej żyć ?
[#2] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@QUAD, post #1

Hmmmm może trochę konkretniej ? Jakimś programem itd ?
[#3] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@QUAD, post #1

użyj DiskSalv albo Quarterback Tools
[#4] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Namieszałem quarterback-iem, teraz kombinuje disksalvem :)
[#5] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@QUAD, post #4

Odpal naprawę systemu plików. Dla pewności 2 razy. Powinno pomóc.
[#6] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@perinoid, post #5

Już po ptokach, walczyłem, różnymi softami, nic to nie dało, na partycji systemowej zostały tylko katalogi :) właśnie jestem po instalacji 3.9 na razie golas, teraz mediator i cała reszta :/
[#7] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@QUAD, post #6

Witam w klubie tych, którzy robią backup
[#8] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@tbone, post #7

Mam backup, ale nie taki najnowszy :) słabo go opisałem i pewnie się trochę zmieniło od czasu backupu
[#9] Re: Ratunku, błędy odczytu HDD

@QUAD, post #8

Odpukać, nigdy mi nie padł dysk ani system na Amidze. Ale kopie mam porobione
Walidacje się zdarzały, nie powiem.

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 11:11:36 przez Hellena
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem