kategoria: A4000
[#1] Benq pl 702 ustawienia picasso
Jak ustawić prawidłowo picasso na voodoo, w tej chwili niby mi pokazuje 1280x1024 ale obraz jest wyświetlany nieprawidłowo, to znaczy na szerokość jest ok ale na wysokość jest za mały, przez co nie wygląda to zbyt dobrze bo tak jak by nie był w natywnej rodziałce odpalony i nie ma takiej ostrości jak być powinna :)
[#2] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #1

A na monitorze nie da się rozciągnąć?
[#3] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #1

A program do konfiguracji Picasso sprawdzałeś?
Tam jest możliwość zmiany wielu parametrów obrazu
[#4] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@Jenot, post #2

Na monitorze się da ale tylko w górę więc to nic nie daje :/

Norbert: Jest picasso 96 mode, jest tam masa ustawień ale jakoś za chiny nie mogę tego ustawić, myślałem że ktoś też miał już podobny problem i sobie poradził, amiga mi pisze że jest 1280x1024, monitor wyświetla OSD żeby ustawić natywną rozdzielczość 1280x1024
to ja już nie wiem o co kaman
[#5] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #4

Hmmm, a sprawdź w picasso96mode czy na pewno masz taką rozdziałkę (edit i tam Ci pokaże).
[#6] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #4

Skasuj w Picassomode rozdzielczość 1280x1024 i zapisz ustawienia.
Po resecie stwórz jeszcze raz tą rozdzielczość.
Czy test rozdzielczości poprawnie wyświetla obraz ?
[#7] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@Jenot, post #5

Wyświetla się obraz z kolorowymi kwadratami w rogach monitora, obraz jest za mały, i teraz tak w okienku z ustawieniami jest 1280x1024 ale poniżej w framesize jest 1592x1124

Norbert: nic to nie dało
[#8] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #7

No właśnie, klawiszami strzałek, o ile pamiętam to z shiftem (opis masz w środku okna) zwiększasz i zmniejszasz rozmiar ekranu.
[#9] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@Jenot, post #8

Coś tam się dzieje, odezwę się za 2 tygodnie hahaha, bo tyle to potrwa
[#10] Re: Benq pl 702 ustawienia picasso

@QUAD, post #9

No no grunt to dokładnie sprawdzić, bez pośpiechu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem