kategorie: Programy, Sprzęt
[#61] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@Adinfo, post #60

Dla interfejsu na port szeregowy polecam mimo wszystko starą v37 z Aminetu. Z tymi nowymi bywa różnie, przede wszystkim są wolniejsze.
[#62] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@Krashan, post #61

Na Aminecie znalazłem taką wersję camd.library 2.0 oprócz 50.5, która jest pod OS4.
[#63] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@Adinfo, post #62

To jest właśnie v37 (o ile nie pomyliłem numerków) i sam tej używam.
[#64] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@Krashan, post #63

Krashan, a możliwe jest sterowanie midi protrackerem 3.x który tego nie obsługuje, w jakiś inny sposób niż dopisanie kodu? Np. Jakiś programik w locie tłumaczący komunikaty midi na klawisze? Chyba kiedyś się Ciebie o to pytałem.
[#65] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@mccnex, post #64

Na pewno jest na grzyba bo swego czasu używałem. To samo chciałem osiągnąć na Ami. Powodzenia. Wszak wyszukanego softu do Ami nie brakuje.
[#66] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@groovebox, post #65

Mi chodzi o PT3.62, wyłącznie, szukałem swego czasu alternatyw zarówno na PC jak i Amidze i jakoś nie znalazłem :)

Mówiąc szczerze to zadowoliłbym się możliwością sterowania tego za pomocą MIDI nawet na emulatorze Amigi na PC.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 01:41:53 przez mccnex
[#67] Re: Amiga, MIDI + Patch Editor

@mccnex, post #64

To zależy w jaki sposób PT 3.62 czyta klawiaturę. Jeżeli systemowo, to da się zrobić, na przykład klasa 'simplemidi' z Poseidona robi dokładnie to – zamienia komunikaty MIDI na symulowane wciśnięcia klawiszy klawiatury komputera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem