kategoria: Karty CF
[#1] Czy taka szybkość karty CF na A500 to standard?
Witam!
Zrobiłem sobie ostatnio upgrade A500 "Proteiną" i oczywiście zainstalowałem system na CF.
System ładuje się całkiem szybko, problem pojawia się przy otwieraniu folderów z grami WHDLOAD. W każdym folderze (posortowane literowo, folder A,B,C itd) jest 50-100 gier. I te właśnie foldery wczytują się 20-30 sekund albo i dłużej. W tym czasie powoli pokazują się kolejne podfoldery z grami. Same gry działają szybko.
Pytanie - czy taka prędkość odczytywania folderów to standard? Użyłem taniej karty CF Goodram, pomyślałem, że przy ograniczonym transferze A500 nie ma to znaczenia. Czy jest inaczej?
[#2] Re: Czy taka szybkość karty CF na A500 to standard?

@Elwood89, post #1

Tak, to jest normalne. Jedyne wyjście, żeby to przyspieszyć to wrzucenie Kickstartu do pamięci Fast, użycie Fblita i najnowszej icon.library.
[#3] Re: Czy taka szybkość karty CF na A500 to standard?

@Elwood89, post #1

Tez tak mam. Przy duzej ilosci elementow w Szufladzie, dostaje lag. Chyba jest ciut mniejszy bez wyswietlania ikon.
[#4] Re: Czy taka szybkość karty CF na A500 to standard?

@Sir_Lucas, post #2

Aha. Dziękuję za odpowiedzi!
Chyba na razie nie będę walczył z takimi rzeczami jak fblit i biblioteki ikon, może kiedyś, na teraz wystarczy mi, że sobie pogram ;) Pozdrawiam!
[#5] Re: Czy taka szybkość karty CF na A500 to standard?

@Sir_Lucas, post #2

Można też to naprawić używając szuflad z mniejszą ilością plików lub korzystając z dowolnego menadżera plików, jak DirWork, DOpus itd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem