kategorie: A1200, A600, Programy
[#31] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@pisklak, post #30

[#32] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@_arti, post #22

Zastanawiałem się kiedyś czy gdyby teoretycznie napisać wszystko - cały silnik, moduły do grafik, html, css, javascript od podstaw w asemblerze, miałoby to szanse działać powiedzmy na 060 ? Oczywiście wiem że to dziś niewykonalne ale interesuje mnie czysta teoria... Czy motorolka ma tyle mocy żeby wygenerować powiedzmy jakiś onet.pl czy coś podobnego w sensownym czasie? A może nawet dałoby się przewinąć w dół ?
[#33] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@recedent, post #31

No jeśli już mamy robić jakieś tabeleczki to Vampira porównywałbym raczej z BlizzamiPPC niz z Makówkami. Ten cały hype "Vampire jest szybsze niż PPC" jest prawdziwe raczej tylko w przypadku obsługi pamięci, bo trzeba przyznać że to akurat w PPC jest bardzo często "lekko niedopracowane jakby". Bo jak inaczej nazwać sytuację gdzie CPU z zegarem około 100 Mhz ma w tym zakresie osiągi porównywalne bądź lepsze niż 1GHz ?
Ale jeśli mówimy o tzw. raw power to Vamp według mnie plasuje się gdzieś koło najsłabszego BlizzardaPPC. Czyli w skrócie - Vamp może byc lepszą maszynką do naprawdę fajnych rzeczy 2D, ale dopóki się nie doczeka ASICa to raczej są marne szanse na dogonienie szeroko rozumianego NG w surowej mocy obliczeniowej. GHz robią swoje, choć "nie samym Ghz Amiga żyje"
[#34] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@gerul, post #32

Wydaje mi się, że tak. Ale albo ktoś musiałby być wybitnie zdolny, albo musiałby to być olbrzymi zespół programistów. Koszt opracowania czegoś takiego byłby chyba większy od wydatków IBMa na Linux Technology Center...
[#35] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@pgru2, post #34

Dopiszę tu tylko po latach; że na moim Dual G5 2.3GHz Safari jest....nieużywalne równie mocno jak IB na Ami.
LP wp.pl, czy innego pseudo portalu zabija tego proca. Jak coś jest połamane "czyściej" w stylu rp.pl, to ujdzie.
[#36] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@crimart, post #35

A jak na tym samym komputerze chodzi Wayfarer pod MorphOS-em?
[#37] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@recedent, post #36

Właśnie zakończyłem fleshowanie x1900 z wersji na Intel Maca, na wersję dla Maca G5, co pozwoli mi w najbliższym czasie zainstalować demo MOSa; także chętnie przetestuję :)
[#38] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@crimart, post #37

A bez flashowania nie działa?
Nie będzie widać OF, ale MOS się pokaże.
[#39] Re: IBrowse 2.5 - pokaz na AmiWest i Amiga32

@crimart, post #37

Fresh flesh
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem