kategoria: Programy
[#1] Workbench 1.3
Witam,
Poszukuje kogoś, kto ma i podzielił by się WorkBench'em 1.3
Mam A600 i chciałem przenieść parę plików na dyskietki (zgodnie z opisem https://www.ppa.pl/programy/amiga-pc-przenoszenie-danych-2.html)
W A600 mam KS1.3 i KS 2.0 niestety dyskietki tylko z WB 2.0 a w/w przepis nie działa na WB2.0 TZN działa do pewnego momentu - komunikacja jest, transwarp przenosi się do RAM'u Amigi, ale przy próbie uruchomienia transwarp'a dostaje komunikat: "transwarp file is not executable" i to jest ponoć problem WB 2.0 - stąd moje pytanie i prośba.
[#2] Re: Workbench 1.3

@YoteZ, post #1

Łomatko. A sprawdziłeś czy masz ustawiony bit protekcji E ?
Poza tym czemu nie skorzystasz z crossdosa?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 10:49:23 przez michal_zukowski
[#3] Re: Workbench 1.3

@YoteZ, post #1

Odpal z dyskietki 2.0 system na kickstarcie 1.3. Workbench.library siedzi i tak w kicku.
[#4] Re: Workbench 1.3

@michal_zukowski, post #2

Sprawdziłem, jest ustawiony a mimo to opluwa mnie ;)
Ta metoda jest dla mnie zrozumiała i mam czas a crossdosa nie do końca kumam, chyba że potrafisz "rozjaśnić" - żeby była jasność - dysponuję tylko A600 z KS1.3 i 2.0, WB2.0, X-COPY na DD i czystymi dyskietkami DD/HD. Nie mam żadnego innego softu Amigowego...
[#5] Re: Workbench 1.3

@jarokuczi, post #3

Tak próbowałem, ale dostaje komunikat o nieodpowiedniej wersji użytego workbencha do kickstart'u :(
[#6] Re: Workbench 1.3

@YoteZ, post #5

Sprawdź e-mail.
[#7] Re: Workbench 1.3

@pong777, post #6

Pong777 - bardzo dziękuje za pomoc.
[#8] Re: Workbench 1.3

@YoteZ, post #7

Nie ma problemu. Działa wszystko? Poczytaj o AExplorer na stronach Cloanto.
[#9] Re: Workbench 1.3

@pong777, post #8

No, wy metaluchy i satanowcy sie jakosik dogodacie.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem