kategoria: A4000
[#1] RETINA BLT Z3
Czy warto inwestować w tą kartę ok. 1000 zł? Czy lepiej zbierać na coś bardziej wydajnego? Interesuje mnie lepsza jakość w systemie, niż standardowe rozdzielczości oferowane przez A4000. Nie mam zamiaru rozbudowywać systemu o dopałki i stawiać mocniejszej wersji niż Workbench 3.9.

Pozdros
[#2] Re: RETINA BLT Z3

@ManiekGl, post #1

Za te pieniądze pewnie znalazł byś CV64 lub CV64/3D. Tylko że wersja 3D ma osobny pass-through.
[#3] Re: RETINA BLT Z3

@ManiekGl, post #1

Nie warto. W tej cenie można kupić kilka lepszych kart.
[#4] Re: RETINA BLT Z3

@ManiekGl, post #1

1000 zł to przesada za ta kartę chyba najrozsadniej mediatora + cos na PCI
ew Piccaso II/II+ i do tego monitor LCD aby wykluczyc interlace
[#5] Re: RETINA BLT Z3

@ManiekGl, post #1

Dzięki za pomoc... A więc szukam innej karty
[#6] Re: RETINA BLT Z3

@ManiekGl, post #5

Tak polukałem po parametrach i....
Zorro III to chyba jedyna zaleta karty no i 4 MB .
Czy na tym pod Amiga cokolwiek działa? Wiem że na AGA działa mnóstwo rzeczy, a oprócz pulpitu i użytków odpalić da się ze 5 gier ????
[#7] Re: RETINA BLT Z3

@Voyox, post #6

Działa wszystko to, co działa pod P96 ale nie to chodzi.
Ta karta sama w sobie nie jest zła ale... nie za tą cenę.
[#8] Re: RETINA BLT Z3

@Voyox, post #6

Karta jest całkiem szybka (zoroo3) i działa ładnie.
To najlepsza karta dla dużych Amig z Zorro3 po Picasso IV i CVision 64/3D ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem