kategoria: A4000
[#1] X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB
Mam pytanie bo nie udało mi się znaleźć informacji, czy jeżeli dokupię rapidroad to oprócz wyjść z tyłu X-Surfa można jeszcze dodatkowo jakieś podłączyć ?
[#2] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@QUAD, post #1

Własnie w piątek otzymałem ten zestaw do zabawy :) I po chwili grzebania w sieci okazało się że:
-Po zainstalowaniu poseidona ze sterownikami rr aktywne są porty z tyłu xsurfa
-Koniecznie wepnij dodatkowe zasilanie
-Ja używam czytnika kart z portem USB w jednej z dwóch zatok 3.5" w A4000D, na rr jest jeden dodatkowy port USB w postaci pinów. Ale jeżeli podepniesz tam urządzenie to wtedy dwa porty na xsurf-100 sa blokowane. No ale jak podpinasz czytnik kart USB z wejściem USB to akurat nie przeszkadza :)

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 11:18:51 przez PrzemasIII

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 11:31:58 przez PrzemasIII
[#3] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@QUAD, post #1

Przecież rapidroady są znane z tego, że się palą na potęgę podczas wkładania pendrive. Ktoś to jeszcze kupuje?
[#4] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@michal_zukowski, post #3

W A4000 działa mi bezproblemowo. W A1200 na clockport niestety spalonka zaliczona już.
[#5] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@pong777, post #4

z dodatkowym zasilaniem?
[#6] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@PrzemasIII, post #5

Bez
[#7] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@pong777, post #6

Używam rapidroad w A4k na x-surf100 i nie miałem problemów, odpukać działa bez dodatkowych zasilań. W A1200 mam subway od chyba 10 lat i poza transferem nie mam zastrzeżeń. Używam jeszcze thylacine ale nie dość że wolne to jeszcze obciążą procesor.
[#8] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@Risc, post #7

No to sobie dla świętego spokoju podłączę to zasilanie :)
[#9] Re: X-Surf 100 + Rapidroad, dodatkowe gniazda USB

@Risc, post #7

U mnie w A3000 też śmiga dobrze ale nie wymieniam ich przy włączonym komputerze. M.in z uwagi na trudny dostęp do portów ale jak widzę ma to swoje zalety. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem