kategoria: Karty CF
[#1] Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem
Witam. Jedna jak i druga karta nie jest widoczna na mojej A1200. Czy można takie karty podzielić na mniejsze partycje i czy jest wtedy nadzieja, że zostaną zauważone w Amidze? Jeżeli tak to jakim programem?
[#2] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@chicago, post #1

jak je podpinasz ide czy pcmcia i co pokazuje hdtoolbox ?
może są w formacie fat i musisz je zamontować.
[#3] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@Risc, post #2

PCMCIA i HDtoolbox widzi tylko mojego HDD w Amidze
[#4] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@chicago, post #3

zainstaluj to i zamiast scsi.device w ikonie hdtoolbox wpisz compactflash.device
[#5] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@Risc, post #4

Nie napisałem, że inne karty CF moja Amiga widzi. Tyle, że takie o mniejszej pojemności ( np. 256 MB).
[#6] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@chicago, post #5

to może karty są z tych nie współpracujących ?
[#7] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@Risc, post #6

Na to wygląda. Trochę szkoda. Z kartą Kingstona 256 MB działa momentalnie, ułamek sekundy, kilka błyśnięć diody HDD i ikonka CF pojawia się. Dla powyższych CF zero reakcji.
[#8] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@chicago, post #7

Kingston 2GB z kwiatkiem to jak tarfisz, u mnie działa we wszystkich Amigach ta karta.

[#9] Re: Karta CF 4 GB Platinum i 2 GB z kwiatkiem

@Architect1200, post #8

Mam identyczną. I dlatego chciałem podzielić ją na mniejsze partycje z nadzieją, że wtedy Amiga się przeprosi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem