kategorie: A4000, Programy
[#1] Porządkowanie ikon
Wynaleźli jakieś cudo, które pomogłoby mi uporządkować bardzo dużo ikon (5000), o bardzo różnych rozmiarach (od malutkich do naprawdę dużych), żeby nie zachodziły na siebie? Od razu mówię, że przetestowałem IconZ (nie działa, wciąż dostaję komunikat „There were errors”), MrIconsort (nie działa, pozamieniał mi tylko ikonki), MagiconSort16 (nie działa), SortIconsOld (nie działa), IconAlign (nie działa) ReorgWin (za cholerę nie wiem, jak to cudo obsłużyć). Na serio nikt nie pomyślał, żeby zrobić takie małe coś, co poukłada ikony unikając zachodzenia ich na siebie? Żeby można było podać parametry w stylu: odstęp X=, odstęp Y= i tyle? Nie pytajcie, po co mi 5000 ikon w jednym katalogu - chcę mieć po prostu z czego wybierać, a nie przedzierać się przez kilkadziesiąt małych katalogów. Mam sobie poszukać takiego czegoś na blaszaka (o ile istnieje)?

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2018 18:39:01 przez OSH
[#2] Re: Porządkowanie ikon

@OSH, post #1

Serio lepiej ładować 5000 ikon przez kilkadziesiąt sekund niż pogrupować je sobie wygodnie na katalogi?
[#3] Re: Porządkowanie ikon

@_arti, post #2

Arti ależ ma pogrupowane, od 1 do 5000
[#4] Re: Porządkowanie ikon

@_arti, post #2

Serio lepiej ładować 5000 ikon przez kilkadziesiąt sekund niż pogrupować je sobie wygodnie na katalogi?


A łatwiej otworzyć jeden katalog i poczekać te 5-6 minut, żeby potem je spokojnie przewijać, czy tez otworzyć 50 katalogów po 100 ikon?
[#5] Re: Porządkowanie ikon

@OSH, post #4

Przy dobrej organizacji przeklikanie się nawet przez 4-5 poziomów
katalogów będzie szybsze a i łatwiej jest znaleźć interesującą ikonkę
wśród kilkudziesięciu niźli w pięciu tysiącach innych ikon.
[#6] Re: Porządkowanie ikon

@_arti, post #5

No może. Ale mimo to... nie ma takiego zgrabnego programiku? Muszę w tym celu instalować BeOS-a? Jestem naprawdę zdeterminowany. Nikt nie wpadł na pomysł, by zrobić taki programik?
Swoją drogą, wiesz jak cudnie wygląda okno zapchane takimi ikonami podczas otwierania?
[#7] Re: Porządkowanie ikon

@OSH, post #6

Mogę sobie jedynie wyobrazić jak AmigaOS błaga o jakikolwiek wolny kilobajt pamięci szeroki uśmiech
[#8] Re: Porządkowanie ikon

@_arti, post #7

Na WinUAE to nie problem... wrzuciłem 1,6 GB i dało radę.
[#9] Re: Porządkowanie ikon

@OSH, post #1

Opcja "Cleaun Up" w Workbenchu nie działa tak jakbyś chciał?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem