kategorie: A1200, Karty CF
[#1] Network PC Card LINKSYS
Witam Wszystkich.
Karta jak w temacie (CF Wi-Fi, zakupiona u J.K. w mieście B.) działa znakomicie, ale blokuje uruchomienie Amisi. Próbowałem już wszystkich wyczytanych opcji programowych i d... (naprawdę muszę zakupić/wykonać fix sprzętowy?).
Trzeba odpalić Ami bez karty, następnie ją włożyć i zrobić reset lub odpalać Ami kilkunastokrotnie (aż załapie).
Bardzo interesują mnie opinie użytków, którzy używają tej sieciówki.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
[#2] Re: Network PC Card LINKSYS

@Kitech, post #1

Tak, jeśli nie działają opcje software'owe to tylko hardware fix ratuje. Niestety, to loteria jeśli chodzi o A1200. Mam 3x A1200 w których karty PCMCIA działają bez problemu, tylko soft fix. I dwie które działają tylko z HWFixem.
Na pocieszenie, A600 nie ma takich problemów z portem PCMCIA.
[#3] Re: Network PC Card LINKSYS

@Sir_Lucas, post #2

Wielkie dzięki za odzew, aczkolwiek niespecjalnie mnie ucieszyłeś.
Odezwie się ktoś, kto używa tej karty?
link
[#4] Re: Network PC Card LINKSYS

@Kitech, post #3

Ja mam taką kartę, nie zawsze się zainicjuje przy starcie systemu - wina PCMCIA które nie chce się resetować tak jak powinno, fixy programowe nie pomagają. Niemniej nigdy mi nie blokowała startu systemu, najwyżej po prostu nie startowała.
[#5] Re: Network PC Card LINKSYS

@madman15, post #4

No to właśnie jest ta loteria z portem PCMCIA o której mówiłem. Niektóre A1200 działają pięknie, inne niestety wymagają HW fixa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem