kategoria: A4000
[#1] 4 x IDE + SSD w A4000
Cześć,

Przymierzam się do zainstalowania tego 2-portowego (4 urządzenia) interfejsu w A4000.

Druga sprawa: jako główny dysk chciałbym dać SSD 60 GB. Wiem, że nie zyskam na szybkości, ale chcę mieć ciszę i niezawodność a przy tej pojemności wygląda mi to taniej niż dyski CF. Chyba że macie inne informacje.

Komentarze? Głosy sprzeciwu? W każdym razie dzięki :)
[#2] Re: 4 x IDE + SSD w A4000

@podstawek, post #1

taniej nie znajdziesz :)

http://allegro.pl/ssd-dopalacz-fv23-rokgwarancji-wroclaw-i7341881120.html
[#3] Re: 4 x IDE + SSD w A4000

@Cezarykl, post #2

Odpowiedź co prawda nie na temat, ale dzięki za wykazanie zainteresowania :)

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 14:01:09 przez podstawek
[wyróżniony] [#4] Re: 4 x IDE + SSD w A4000

@podstawek, post #1

Co do dysku SSD lub CF w Amidze 4000, to bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, bo system jakoś specjalnie szybciej się nie wczytuje, ale ładowanie gierek typu DOOM, czy Quake działa wyraźnie szybciej.

Co ciekawe na tym samym dysku SSD w A1200 tego przyśpieszenia już nie zauważyłem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem