kategoria: Sprzęt
[#1] Vampire 500 v2+ karta microSD
Witajcie!
Szukam nieco więcej informacji w jaki sposób wykorzystać kartę microSD (slot w wampirze).
Znalazłem info takiej treści: MicroSD card slot for data exchange with PC or digital camera.
Ktoś się już tym bawił ?
[#2] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@biax, post #1

Ja się bawiłem ale dawno temu, strasznie mi się sypały partycje, generalnie jeden wielki problem z tym był. Do tego nie bootowalne. Odpuściłem. Choć w A600 i CDTV wypuśiłem sobie sloty sd na przedłużaczach. Trzeba będzie spróbować ponownie, szczególnie że ten device od sd wielokrotnie był aktualizowany od moich prób.
[#3] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@fazior, post #2

Wiesz, chodzi mi o to, czy tą kartę można stosować na podobnych zasadach jak karty CF (poprzez PCMCiA) do przenoszenia danych (FAT) z Pieca ...
[#4] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@biax, post #3

Jak najbardziej można.
[#5] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@pisklak, post #4

Ok, czyli formatujemy pod PC na FAT16/32 i heja ? :)
[#6] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@biax, post #5

[#7] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@biax, post #5

Albo exFat czy NTFS.
[#8] Re: Vampire 500 v2+ karta microSD

@fazior, post #6

dodam tylko, że nie ma gwarancji, że karta w ogóle zabangla (tak jak piszą w punkcie 2.5). Ja testowałem dwie i żadna nie zabanglała, w końcu dałem se siana, skoro i tak bym nie mógł z niej bootować. buuu!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem