kategorie: A1200, Sprzęt
[#1] Blaszka - znaczek na obudowie
Witam.

Oglądając oferty na różnych portalach aukcyjnych A1200 spotykam się z różnymi wersjami blaszki/naklejki na obudowie (górna część z lewej strony). Czy mogę prosić o informację jakie to ma znaczenie ze względu na wnętrzności ( nowszy/starszy model) ?

Mirek
[#2] Re: Blaszka - znaczek na obudowie

@Taziman, post #1

Nie ma żadnego znaczenia, buda zawsze była taka sama
[#3] Re: Blaszka - znaczek na obudowie

@biax, post #2

Dziękuję za odpowiedź.
Mirek
[#4] Re: Blaszka - znaczek na obudowie

@biax, post #2

Buda zawsze taka sama, ale wnętrzności mogą się nieznacznie różnić.
Starsza i jak dla mnie bardziej interesująca wersja to Commodore A1200, nowsza to ta z naklejką Amiga A1200 - z czasów kiedy marka była własnością firmy Escom.

Różnice, które kojarzę to: Escomy miały przerobione stacje PC i kick 3.1
Mam dwie szt C= a żadnej późniejszej więc ktoś kto takową posiada, może jeszcze coś doda lub mnie poprawi.
[#5] Re: Blaszka - znaczek na obudowie

@Taziman, post #1

Była wersja A1200HD/40 i taką też miała blaszkę (badge). Miała w środku fabrycznie dodawany dysk twardy 40MB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem