kategoria: A1200
[#1] Układ GAL A1200
Witam.Czy układ GAL na płycie A1200 jest identycznie zaprogramowany dla każdej rewizji płyty?
Mogę go podmienić z innej płyty?Programuje ktoś z Was GAL?
[#2] Re: Układ GAL A1200

@ak47, post #1

Też to pytanie chciałem zadać w celu ewentualnego przelutowania z martwej płyty A1200 w innej rewizji niż docelowa. Czy i jak możne te układy przeprogramować w razie potrzeby i zgrać wsady zanim się to wykona. Czy ktoś posiada wsady do tych układów i może zapodać.

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 13:40:43 przez Adinfo
[#3] Re: Układ GAL A1200

@Adinfo, post #2

Jeśli chodzi wam o 16V8 to w projekcie re-amga 1200 macie pliki potrzebne do zaprogramowania.
[#4] Re: Układ GAL A1200

@lopezpb, post #3

Tak,to ten układ.Oznaczenie na płycie XU9.
Pamiętam,że w zeszłym roku ktoś na forum oferował zaprogramowany GAL za 15 zł.
[#5] Re: Układ GAL A1200

@ak47, post #4

Ja swego czasu kupiłem GAL od kolegi jarob. Wsady różnią się w zależności od rewizji płyty.
[#6] Re: Układ GAL A1200

@ak47, post #1

Hej
Są rożne. Daj znać na priw, to puszczę Ci tego gala z programowaniem po kosztach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem