kategoria: Sprzęt
[#1] Casablanca - nie startuje
Kupiłem sobie "sprawną" Casablance i nie startuje tj. nie rozkręca wiatraków, nie pokazuje napisu na LCD, słownie nic. Zasilacz sprawny, dysk sprawny, panel przedni sprawny. Coś ktoś miał podobne problemy? Wygląda na to ze sygnał do startu zasilacza nie idzie z płyty, ale hgw.

jak jej nie postawie to ewentualnie bedzie do sprzedania jak ktos jest zainteresowany



Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 09:49:06 przez michal_zukowski
[#2] Re: Casablanca - nie startuje

@michal_zukowski, post #1

Jestem chetny jak by co. Daleko nie masz.
[#3] Re: Casablanca - nie startuje

@JacK_Swidnik, post #2

Jak mi się nie uda wystartować w trybie na krótko to ok.
Procek (060 EC) sprawny, chipset z nr seryjnym sprawny. Casablanca powinna się włączać w trybie standby gdzie z przodu widać włączony zegar (chyba zasilany z pierwszego zasilacza), tu tego nie ma. Po wyjęciu chipsetu z numerem seryjnym moja druga Casablanca też nic nie wyswietla, ale zamiana chipsetu powoduje włączanie działającej i nie pomaga niedziałającej.
[#4] Re: Casablanca - nie startuje

@michal_zukowski, post #3

060EC to ten okrojony? to ja mam jak chcesz na testy
a dobra nie doczytałem ze sprawny

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 08:12:44 przez JacK_Swidnik
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem