kategoria: A1200
[#1] Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4
Cześć! Zdradźcie mi co jest odpowiedzialne w WB 3.1 czy 3.1.4 za porządek ikon po ułożeniu za pomocą kombinacji klawiszy kropka + Amiga ? Pomimo ułożenia i zrobienia snapshota czy to windows czy all wracając o folderu znowu ikony są rozsypane jak wcześniej :/ Trochę mnie to irytuje. Wspomnę że, przez jakiś czas miałem to działające ...

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 19:43:27 przez Marecheck

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 19:47:10 przez Marecheck
1
[#2] Re: Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4

@Marecheck, post #1

Wygląda na to, że masz wyświetlone "Show -> All Files" i próbujesz zapamiętać pozycję plików bez ikony (czyli bez pliku z rozszerzeniem .info).

Musisz najpierw dodać ikony do plików. Jest wiele programów, które to potrafią - Directory Opus, DirWork. Do wyboru do koloru.

Żeby zobaczyć, które pliki mają ikony zaznacz opcję "Show -> Only Icons" w menu "Window".
[#3] Re: Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4

@Hexmage960, post #2

Trafiłeś w 10tkę ! Dziękuję bardzo za wyjaśnienie ! Pozdrawiam !
[#4] Re: Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4

@Hexmage960, post #2

U mnie są pliki z .info i nijak system nie chce zapamiętać ułożenia przeze mnie ikon w oknie.
[#5] Re: Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4

@luzik, post #4

Opisz albo pokaż jak to robisz ?
1
[#6] Re: Problem ze SNAPSHOTEM ikon w Workbenchu 3.1.4

@luzik, post #4

System nie zapamiętuje ikonek automatycznie. Należy zaznaczyć ikony i wybrać opcję "Icons->Snapshot" albo zaznaczyć okno i wybrać "Window->Snapshot->All".

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2023 17:23:12 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem