kategoria: A1200
[#1] Obraz systemu 060
Cześć
Za pare dni dotrze do mnie dopałka z 060.
Czy któryś z Was podzieliłby się obrazem swojego systemu (tak żeby tylko wgrać na karte/dysk) i włożyć do Ami? Obraz min 8gb ( a jak będzie to np 40/80gb to jeszcze lepiej)
Pozdrawiam
Bartek (jeden z młodszych posiadaczy Amig zwłaszcza z 060)
[#2] Re: Obraz systemu 060

@Bartek2075, post #1

A to jest jakiś inny system operacyjny? Używaj tego co tam teraz masz. Tylko wrzuć to co tam trzeba. Nie pamiętam już ale pewnie jakieś odpowiednie 68040.library czy 68060.library.
[#3] Re: Obraz systemu 060

@MDW, post #2

Póki co 1200tka jest bez systemu, kupiłem ją niedawno, mycie szorowanie itp, a system jaki mam to w 600tce ale ino 4gb a jak próbowałem podmienić scsi device to cuda się działy itp.
[#4] Re: Obraz systemu 060

@Bartek2075, post #3

Bartek, nie wiem jak sobie wyobrażasz przekazanie obrazu 80GB (dropBox), ale rozczarowałbyś się, bo ktoś zawsze lubi mieć inaczej ikony, inne gry, moduły, a jeszcze wyskoczy ci jakieś guru.
Tłumaczenie z a1200 że w częściach trochę dziwne. Odpal sobie WinUAE, ustaw sobie taki config jak masz na prawdziwym hardware i jedziesz.
Potem wrzuć sobie co tam lubisz i pij kompot, piwo, co tam lubisz :)
Tutaj masz fajny bryk, angielski z kreskówek Muzzy Comes back i filmów karate wystarczy.
[#5] Re: Obraz systemu 060

@Bartek2075, post #1

Ładuj os 3.14 i BetterWB OK
[#6] Re: Obraz systemu 060

@Ralpheeck, post #4

Widzisz ludzie stali sie wygodni, w tym i ja. I ja to rozumiem. Najlepiej aby "zainstalować" system tak jak Win i miec wszystko z bani. Dziala wszystko od pierwszego strzału. Co nie jest niestety takie oczywiste przy Ami. Ale to już inna bajka. Na pewno wszelkie gotowce typu BetterWB itp. itd. są przydatne i mogą być rozwiazaniem gotowców.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem