kategoria: A1200
[#1] Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.
Cześć. Czy komuś udało się uruchomić tą niedokończoną grę ? Wygląda bajecznie - chciałem ją zaprezentować u siebie na kanale ale mam wała :)
Źródło gry : http://aminet.net/package/game/demo/NuxP2
Konfiguracja : A1200 z Blizzard 1260/50MHz 64MB na Workbench 3.1.4
Uruchamiając grę sama w sobie się odpala lecz mam obraz jakby monitor nie ogarniał rozdzielczości. Krótko mówiąc czarno niebiesko białe rozjechane paski.
Wina rozdzielczości czy czegoś innego ? Komuś się udało ?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
[#2] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Marecheck, post #1


Komentarze:

True Cuckoo
Endless paralax, due to clever use of the Amiga Copper :) Thanks a lot for the praise, everyone. I made the graphics and music. I'm sorry we never finished it!


Erik Gustavsson (4 lata temu)
I coded this game, and how I love watching this stuff! I think you managed to cover ALMOST all of the screens of the preview, but I believe you missed some of the "upper world" places. There could be a way up at 2:19, and probably a hidden block place at 4:21.


Może coś pomoże

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 11:56:37 przez Koyot1222
[#3] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Marecheck, post #1

Tutaj masz nieco informacji nt. uruchomienia samej gry:
http://amigagamer.blogspot.com/2012/11/nuxelia-gorgeous-looking-unreleased.html
Sama gra fajna, też ze 2 lata temu opublikowałem ją na swoim kanale :).
[#4] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Marecheck, post #1

Spróbuj wersję pod generic WHDLoad.
[#5] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@zzielinski, post #3

No i super !
Tym razem na mnie kolej :) Moi wspaniali widzowie zasługują na tą zacną gierę :)
Pozdrawiam ! Dzięki za pomoc !

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 12:19:16 przez Marecheck
[#6] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Solo Kazuki, post #4

Dzięki ! Sprawdzę i dam znać co i jak ! Pozdrawiam :)
[#7] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Solo Kazuki, post #4

Jest progress :) Uruchamia mi się do momentu napisu Nuxelia na tle zamczyska. Gra fajna muzyczka i tyle ... żaden fire czy klawisze myszki nie reaguje - łącznie z klawiaturą.
Chyba że, do gry wymagany jest pad ?

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 12:29:44 przez Marecheck
[#8] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Marecheck, post #7

Mi się kiedyś udało - ale sorki nie pamiętam czy na prawdziwym sprzęcie czy na WinUAE. I też miałem jakieś problemy ale to było jakieś 2-3 lata temu.

Zainstaluj za pomocą instalki WHDLoad (znajdziesz na stronie WHDLoad) - tylko nie zapomnij o pakiecie xadmaster, będzie potrzebny przy instalacji przy rozpakowaniu archiwum.
Chociaż to co podał Solo też powinno odskoczyć o ile rozpakowałeś na Amidze. Ewentualnie użyj tooltypów typu NoCache i itp.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 12:51:06 przez asman
[#9] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@asman, post #8

Właśnie zauważyłem że to jednak dedykowany instaler WHDLoad (a nie generic). Rzadko kiedy są do preview tworzone więc stąd ta nieścisłość.
[#10] Re: Nuxelia Unreleased Game - problem z uruchomieniem.

@Marecheck, post #1

Mam podobny problem jak uruchamiam przy rozdzielczości 640:480 (Multiscan Productivity), jak przełączam na Pal Hi-Res to uruchamia się bez problemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem