kategoria: Karty CF
[#1] Karta CF-dogranie plików
Witam mam kartę CF jako dysk twardy z systemem, grami i programami kupioną na portalu.
Korzystam z gierek na WHDload. Jak dograć gierkę której nie ma na karcie CF?
[#2] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #1

Najłatwiej w A600 i A1200 - poprzez adapter pcmcia/CF
Np taki


Najlepiej zajrzyj do forumowego kącika wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 14:59:11 przez movin
[#3] Re: Karta CF-dogranie plików

@movin, post #2

Adapter mam.Czyli moge to wrzucic bezposrednio z pc_ta?
[#4] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #1

Na jakim portalu? szeroki uśmiech
[#5] Re: Karta CF-dogranie plików

@David, post #4

Na Aszeroki uśmiech
[#6] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #5

Więc jak pomoże ktoś jak dograć np. gierkę do karty CF?
[#7] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #6

Podaj więcej informacji, co dokładnie chcesz zrobić. Czy masz całe archiwum z grą pobrane z whdownload czy może chcesz zainstalować grę z dyskietek za pomocą WHDload?
[#8] Re: Karta CF-dogranie plików

@nostrum666, post #7

Kupiłem gotowca z zainstalowanym systemem , programami i grami.Oczywiście jest większość kultowych tytułów ale chciałbym dograć np. Pole Walki do folderu z grami.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 17:44:45 przez KrystianPoland
[#9] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #8

Przeczytaj dokładnie co napisałem i odpowiedz bo nadal nie wiem...
[#10] Re: Karta CF-dogranie plików

@nostrum666, post #9

Dyskietek nie mam.Mam pliki w formacie adf lub mogę ściągnąć gry z whdownload choć Pola Walki tam nie widzę.
[#11] Re: Karta CF-dogranie plików

@KrystianPoland, post #10

Jeżeli jest instalator na dyskietce (ADF) to sprawa może być prosta ale nie musi bo jeżeli gra była crackowana to pewnie instalator się wysypie. Ale warto spróbować. Jeżeli nie ma instalatora to pozostaje WHDload ale to zainstalujesz tylko z oryginalnych dyskietek. Po prostu puszczasz instalator i podajesz ścieżkę gdzie ma być zainstalowane i tyle (w zasadzie nic nie trzeba wpisywać tylko wybrać katalog docelowy).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem