kategoria: Programy
[#1] Wymagania AmiSSL
Jakie są wymagania aby używać AmiSSL? W dokumentacji amigowej, skąpej swoją drogą, jest tylko że procesor 68020+. Nie ma nic o pamięci, FPU, itd. Próbuje użyć AmiSSL z Simple Mail aby odbierać pocztę przez IMAP. Wynik mam taki że w momencie konfiguracji konta w Simple Maili testu połączenia system freezuje. Tiny Meter pokazuje że jest jeszcze połowa wolnej pamięci. Próbowałem użyć samego polecenia openssl z s_client aby przetestować połączenie TLS, ale efekt jest ten sam - system freezuje. Tylko reset pomaga.
[#2] Re: Wymagania AmiSSL

@QkiZ, post #1

A to nie jest tak, że obecne, najnowsze AmiSSL działa tylko z IBrowsem 2.5.1 ?
Próbowałeś instalować IB 2.5.1 i AmiSSL na swojej A600 z 020 ?
[#3] Re: Wymagania AmiSSL

@Sir_Lucas, post #2

Z IBrowsem też nie działa. Doczytałem, że wskutek błędów w czymś tam (kompilatorze?) nowy AmiSSL „niejawnie” wymaga FPU. To by się zgadzało, bo mam błąd 8000000B (próba wykonania rozkazu FPU na maszynie bez niego).
[#4] Re: Wymagania AmiSSL

@Krashan, post #3

Pewnie mówisz o tym issue zgłoszonym na Githubie https://github.com/jens-maus/amissl/issues/37
Spróbuję skompilować z opcją -msoft-float
[#5] Re: Wymagania AmiSSL

@QkiZ, post #4

Pojawiła się wersja AmiSSL 4.4 w której naprawiono błąd na maszynach z brakiem FPU. Działa całkiem szybko na 68020.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem