kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Sklepy, Sprzęt
[#31] Re: Zrobiłem Wam sklep

@Jacques, post #30

Żaden problem :)
[#32] Re: Zrobiłem Wam sklep

@kataklysm, post #31

czy ramka do A1200 do montażu emulatora flopa hxc wer C od Lotharka jest dostępna do wydruku 3d?
[#33] Re: Zrobiłem Wam sklep

@JacK_Swidnik, post #32

Znalazłem tylko zewnętrzną obudowę do tego. Mógłbym zrobić takie mocowanie ale problem jest taki jak zwykle - nie mam hxc
[#34] Re: Zrobiłem Wam sklep

@kataklysm, post #33

Rysunek z wymiarami masz na stronie autora
[#35] Re: Zrobiłem Wam sklep

@JacK_Swidnik, post #34

Ok ale to nie wszystko, zależnie od ustawień retrakcji, temperatury itp wydruk potrafi się niewiele różnić wymiarami. W praktyce już w projekcie powinno się dodać te 0.2 - 0.3mm ale zależy to także od elementu. Ogólnie bez możliwości sprawdzenia fizycznie czy coś pasuje tak jak sobie tego zyczylem nie podejmę się sprzedaży :) chyba że chcesz być "królikiem doświadczalnym" to mogę spróbować zrobić taki projekt w kilku kombinacjach wymiarów i jak zapłacisz za wysyłkę a później przetestujesz to nie widzę problemu.
[#36] Re: Zrobiłem Wam sklep

@kataklysm, post #35

Może tak być ale bys musial wyrobić się do końca stycznia.
myślę że jest gotowość bo mam taki do goteka tylko trzeba by mocowania tylko zrobić tu gdzie otwory wychodzą.
[#37] Re: Zrobiłem Wam sklep

@JacK_Swidnik, post #36

Ok to napisz do mnie na pw i wyślij mi link do tego co masz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem