kategorie: A1200, NatAmi
[#1] P96 konfiguracja
Hej, ostatnio próbuje ustawić P96 na FPGA Arcade os 3.1.4.1 i nie do końca sobie z tym radzę nawet po przeczytaniu instrukcji krok po kroku. Co prawda instalacja przebiega poprawnie, a w oryginalnym P96 2.4.4 nie ma opcji wyboru UAE, więc jedynie działa mi na "Altais", a w samym ScreenMode preferences do wyboru mam FakeNative:HighRes po SuperHighRes. I przy ikonach i rozdzielczości zjada mi około 5MB Fastu. Co mogę jeszcze zrobić? Czy przerabiać coś w Tooltypes Devs/Monitors/ ? Pierwszy wpis mam FAKENATIVEMODES=Yes i czemu zaciąga z tego nazwę?
[#2] Re: P96 konfiguracja

@luminiac, post #1

Zdefiniowales rozdzielczości w Picasso96Mode?
To co tam ustawisz widoczne będzie w Screenmode.
[#3] Re: P96 konfiguracja

@Norbert, post #2

w Picasso96Mode jest blad "couldnt find any modes" i wszytsko jest zblokowane
[#4] Re: P96 konfiguracja

@luminiac, post #3

Ale sterownik dla karty graficznej masz w katalogu MONITORS?
Skąd system amigowy wie że chcesz akurat używać karty gfx.
A Replay.card do libs:Picasso96/ dograłeś ?
[#5] Re: P96 konfiguracja

@luminiac, post #3

A w menu Boards masz cokolwiek?
[#6] Re: P96 konfiguracja

@Norbert, post #4

dograne bylo
[#7] Re: P96 konfiguracja

@luminiac, post #6

Ok jest spory postęp. W tooltypes dopisalem FAKENATIVEMODES=No w pierwszej linii i o dziwo ruszyło, działa również Picasso96Mode, na razie mam artefakty , ale myślę że to wina daughterboard . Dzięki za pomoc
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem