kategoria: Prometeusz
[#1] MP-3 na audio na Amidzie
Witam
Ludzie macie może wiedzę w temacie nagrywania audio na Amidzie
Próbowałem fryingPan nagrać audio z MP3 myślałem że da radę ale nie.
Znaczy nagrało ale tylko trzaski jakieś, i na rzut oka na płyte patrząc organoleptycznie może jeden track.
Mile widziana podpowiedź czym i jak.
[#2] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@mwb113, post #1

szeroki uśmiech Przepraszam, że się śmieje ale no pomyśl - potrzebujesz CPU, które zdekoduje próbkę dźwięku z MP3 i zapisze ją na płycie w czasie rzeczywistym. Może Vampire by sobie z tym poradził. MOŻE. No i jeszcze musisz mieć soft, który potrafi to zrobić (nie wiem, czy FP miał taką możliwość). Mógłbyś próbować dekodować przez PPC ale i tak słabo to widzę...
[#3] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@mwb113, post #1

Kiedyś nagrywałem CD Audio programem MakeCD. Oczywiście najpierw dekodowałem MP3 do AIFF, potem robiłem obraz płyty audio, na koniec wypalałem. Do dzisiaj mam kilka wypalonych w ten sposób składanek.
[#4] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@Krashan, post #3

Tak to bez problemu.
[#5] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@mwb113, post #1

MakeCD z buforowaniem dekoduje pliki mp3 przez mpega.library na dysk a potem wypala.

*używaj tej wersji link w wersji FPU
[#6] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Tej MPEG właśnie używam. Pod PPC
A jako program do konwersji z MP3 do aiff
[#7] Re: MP-3 na audio na Amidzie

@mwb113, post #6

MakeCD w locie na PPC jest w stanie zdekodować mp3 i ngrać na CD w formacie AUDIO.
Wystarczy do głównego oknie MakeCD wstawić pliki mp3., ustaw maksymalny bufor jaki może i wypalaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem