kategorie: A1200, CD32, Sprzęt
[#31] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #22

Nie mam. Teraz TF328 najtaniej jest na Amibay przy obecnym (wysokim) kursie dolara kosztuje 231 zł. Risera nie liczę, do karty z A1200 też jest potrzebny oprócz przejściówki. Chyba sobie kupię tą przejściówke na karty z A1200, żeby podłączyć PPC ;)
[#32] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #31

Zapowiada się ciekawy rok ;)
[#33] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@Dorian3d, post #1

Można już kupić za 26 EUR


Ostatnia aktualizacja: 05.03.2020 09:08:22 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#34] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

Zalinkujesz bo nie mam czasu teraz grzebac ;)
[#35] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@mikecios, post #34

Jak by ktoś chciał to mam tf328 i Riser kippera. Więcej na priv
[#36] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@mikecios, post #34

https://www.arananet.net/pedidos/product/cd32-a1200-adapter/
[#37] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@X-Type^HVR, post #9

A ja lubię dyski. Mam pudło płyt 25 I 50 GB i regularne coś tam archiwizuje.
Najczęściej legalne pliki ISO. Aby mieć, bo to lepiej niż nie mieć.
[#38] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@JakubH, post #36

Apropo tego adapter:

https://www.arananet.net/pedidos/product/cd32-a1200-adapter/


to ciekawe czy zadziała w drugą stronę, czyli rozszerzenia dla CD32 w A1200 ok, racja
[#39] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #38

tylko jak Chcesz podpiąć ten adapter do A1200 ? trzeba by dwa następne adaptery i sporo miejsca.
No i pozostaje kwestia celowości podpinania rozszerzeń od CD32 do A1200, jedyne co by miało sens to moduł FMV (reszta jest tańsza i łatwiej dostępna w wersji do A1200), ale wtedy większym problemem będzie soft i to że nie będzie można wpiąć do takiej Amigi już innego turbo, a nawet rozszerzenia pamięci ( za wyjątkiem wolnych 4MB 16bit w PCIMCIA )

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 08:04:27 przez UJP
[#40] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@UJP, post #39

Tak, myślałem głównie o FMV, chociaż taki nawet wicherekcd32 daje jeszcze kontroler który pociska 3,5MB/s szeroki uśmiech
Potrzebne będzie jeszcze międzymordzie do expansion portu cd32 (riser), tak jak w prawdziwej CD32 i z tego co widzę to międzymordzie na trapdoorslot A1200
Czy warto?
To hobby, więc jeśli można to czemu nie ok, racja
[#41] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #40

OT : czym mierzycie prędkość transferu "HDD" - czy Sysinfo czy Sysspeed-em? Może być odp na priv :)
[#42] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@RokiS, post #41

[#43] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #38

A ciekawe czy zadziała połączenie CD32 + Promudule + Mediator + np. Apollo1260
[#44] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@RokiS, post #41

DriveSpeed link
[#45] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #44

jest ok używam
[#46] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@superbonio, post #43

Ciekawy pomysl, narazie widzialem info ze TF330 dziala z Promodule ale osobiscie przetestuje to dopiero jak zaprojektuje "usztywnienia" bo riser z promodule jest po latach strasznie czuly na jakikolwiek ruch.
[#47] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@nicus101, post #46

widzialem info ze TF330 dziala z Promodule


Z Promodule? Czy z tylko z riserem z Promodule?
[#48] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #47

Dobra wszystko OK, co dalej z riserami, na stronie sklepu niby 3szt. a tak naprawdę wyprzedane, ma ktoś już ten riser ?
[#49] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #47

Z Promodule wedlug autora postu dziala serial, parallel, klawiatura, port video, podtrzymanie zegara, pamiec i stacja dyskow. Info mam od goscia z forum "exxos" na ktorym udziela sie tworca kart TerribleFire, ale osobiscie jeszcze tego nie testowalem z powodu problemow z moim riserem do promodule, jak to ogarne to zostawie tutaj info.
[#50] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@nicus101, post #49

O ile pereyferia mogą działać (w teorii), to pamięć w Promodule (4MB lub 8MB FASTu dla 020) równolegle z kartą 030, czyli TF330 raczej nie może działać.

Możesz podać link do tej informacji?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 09:37:11 przez BULI
[#51] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #50

Riser z sx32pro ponoć nie działa z TF gdyż wszystkie układy odpowiedzialne za obsługę portów są na samej karcie.
A w tym przypadku może wystarczy wyjąć fast z przystawki ?
[#52] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@BULI, post #50

Link jest na forum na ktorym udziela sie tworca kart TF:
link
[#53] Re: Vampire V2 i amiga cd32 !

@nicus101, post #52

Tak widzę, że koleś twierdzi, że pamięć też działa, ale podejrzewam, że nie jest to do końca prawda.
Ciekawe jakie wyniki dałby prosty test zapełnienia (kopiowanie) całej pamięci ProModule i TF330 ok, racja
Szkoda, że nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan napisał
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem