kategorie: A1200, A500
Wątek zamknięty
[#1] Warto 1260
Witam.

Czy ktoś się orientuje, co dalej z kartami Warp? Kiedy i gdzie będzie można zamawiać? Jesienią projekt wydawał się już w takim stadium zaawansowania, że wielu z nas liczyło na możliwość szybkiego zamówienia...

Od tamtej pory cisza...

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2020 20:07:47 przez lukjan
[#2] Re: Warto 1260

@lukjan, post #1

F.... !
ILE JESZCZE WATKOW O KARTACH TURBO ZALOZYCIE CEBULAKI ?!!??!?
[#3] Re: Warto 1260

@lukjan, post #1


Właściwy wątek tutaj
[#4] Re: Warto 1260

@lukjan, post #1

;daj chłopaka pracować i daj na luz, będzie to się dowiesz. Wszyscy czekamy, ale tak wygląda te hobby,.czy to V czy CS.
[#5] Re: Warto 1260

@selur, post #2

Mnie wątki o UAE jakoś nie interesują..... A w drugiej połowie lat `90 zatrzymałem się na Apollo 1240 gdyż na więcej mnie nie było stać, dlatego czekam na tę kartę tym bardzie że ma mieć jeszcze RTG o którym też mogłem sobie tylko pomarzyć.... i Wifi.
[#6] Re: Warto 1260

@czasludzicienia1, post #4

Pytanie o tyle istotne, że nie wiadomo co z CPU. Czy mają wystarczającą ilość i to w dodatku z Rev.6, czy trzeba dać się nabić prawdopodobnie w butelkę i kupić kota w worku na dalekim wschodzie....
[#7] Re: Warto 1260

@lukjan, post #6

Biorąc pod uwagę trudności w zdobyciu prawdziwej REV.6 dla jednej osoby i długość listy kolejkowej, możesz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Jedyny pewny sposób na zdobycie tego procesora w konkretnej rewizji jest wycieczka do Chin z sprzętem na którym można je sprawdzić.
[#8] Re: Warto 1260

@lukjan, post #1

W ramach robienia porządku na forum mnożymy byty? Otóż nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem