kategoria: A1200
[#31] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Stoopi, post #30

No to inaczej :

https://www.vintageisthenewold.com/ktrl-cd32-gamepad-for-the-amiga-cd32-goes-wireless

:D
1
[#32] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@mikecios, post #31

Oooo...on to gdzieś spzredaje?
[#33] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Stoopi, post #32

Sprzedawane bylo, teraz chyba trzeba polowac na gotowca albo jakos samemu sklejac do kupy.
[#34] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Stoopi, post #30

No widzisz wujek....
Ja nie szukam dedykowanego gamepada dla Amigi tylko urzadzenia które jest z Amigą KOMPATYBILNE i co za tym idzie idealnie z Amigą wspólpracuje... nie wchodziłem w szczeguły...
Ktoś wspominał o tym właśnie gamepadzie segi współczesnym bezprzewodowym który może współpracować z Amigą
[#35] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@mikecios, post #31

Mikecios ale fajny gamepad...
Hmmm jak nie jest teraz sprzedawany to można go sobie złożyć?? Muszę poczytać czyli projekt udostępniony dla wszystkich?
[#36] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@skofrant, post #34

Zacytuje "Szukam gamepada bezprzewodowego najlepiej koloru czarnego który idealnie działa z Amigą." Niema czegoś takiego, Amiga to nie PC(tfu!)et. powtórzę jeszce raz. A to powyżej to nie jest to czego szukasz.. To nie wyszło z fazy testów, a spzredawana jest wersja DIY na kabel.
[#37] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Stoopi, post #36

Powiedz Mi...
Gdzie w tym zdaniu poniżej jest napisane że szukam gamepada pod Amigę dedykowanego?
Kurcze szukam gamepada który idealnue działa z Amigą...
Po co ta cała dywagacja?
Ja rozumiem gorszy dzień bo jest gorąca aura..bo żona zdenerwowała bo nie ten obiad zrobiła itd itd...ale szukać zaczepki



"Szukam gamepada bezprzewodowego najlepiej koloru czarnego który idealnie działa z Amigą."
[#38] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@skofrant, post #37

Zacytuhe jeszcze raz Ciebie. "Szukam gamepada bezprzewodowego najlepiej koloru czarnego który idealnie działa z Amigą." Niema takiego pada. To jest precyzyjna odpowiedź na tak zadane pytanie. Nie przekomarzam się, nie próbuje trolowac, odpowiadam. I nie zaczynaj mi, bardzo proszę, wjeżdżać na mnie z teoriami. Zablokuje sobie Ciebie i tak skończy się dyskusja. Mam nadzieję że dobrze się teraz rozumiemy.
[#39] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Stoopi, post #38

Ktoś musi być madrzejszy...
Nie będę wiecej tego komentował...
Najwidoczniej taka Twoja natura..
[#40] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@skofrant, post #39

Ten będzie działał, musisz tylko zrobić prostą przejściówkę. Amiga daje na porcie joysticka 5V na pinie 7, żeby odbiornik pracował musi dostać 5V na pin 5.

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2023 09:54:35 przez Private_Public
[#41] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@Private_Public, post #40

I bardzo dobra cena widzę za tego gamepada.
Bardzo Ci dziękuję za informacje i pomoc
Masz może schemat tej przejściówki dla Amigi?
[#42] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@skofrant, post #41

[#43] Re: pad bezprzewodowy - działający z Amigą 1200

@mikecios, post #42

Dziękuję
Pomogliście Mi chlopaki.
W takim razie działam w temacie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem