kategoria: Prometeusz
[#1] Nowy Eagle player 2.06 - tryb 14 bit
Hej.
Na aminecie jest nowy eagle player z poprawionym trybem 14bit.
Czy ktoś już go przetestował ???
Czy to w ogóle jest warte zachodu?
link

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 21:20:02 przez Mikrobi
[#2] Re: Nowy Eagle player 2.06 - tryb 14 bit

@Mikrobi, post #1

ja testowałem. Widzę, że jest support AMMX, Wompierz rulez. OK ok, racja Nagrałem specjalny odcinek h4xx0r tales z testami. Ale zajęło mi to dwie godziny, bo to nie jest prosta sprawa takie nagrywanie. Dlatego wrzucę pewnei jutro, bo teraz idę robić klatę i bica.
w połowie wysiadł mi srajfon, bo zapchała mu się pamięć i teraz nawet nie wiem gdzie to gufno usunąć... W sensie gdzie usunąć to wiem, tyle że ten palant dalej to trzyma nie wiadomo gdzie, a nieopatrznie kliknąłem "nie teraz", jak mi wyświetlił info, że się zapchał i czy chcę go przepchać. Co za szajs.

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2020 00:44:37 przez snajper
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Nowy Eagle player 2.06 - tryb 14 bit
[#4] Re: Nowy Eagle player 2.06 - tryb 14 bit

@X-Type^HVR, post #3

ok, poradziłem sobie z tym
i oto jest już całkiem nowy odcinek! Tańczący banan


za jakość obrazu odpowiada firma APLE.
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Nowy Eagle player 2.06 - tryb 14 bit
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem