kategoria: A1200
[#1] Mouselook w grach Hyperionu
Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego myszka w systemie, w klasycznych grach mi działa a w Quake 2 i Heretic 2 od Hyperionu nie. Myszka to logitech M510, interface TOM2. Niedziałanie polega na tym że postać obraca się wkoło w lewo albo w prawo i do tego lezie do przodu.
[#2] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@fazior, post #1

Nie wiem. Ale to coś jak Ty na imprezach :D
[#3] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@fazior, post #1

Brzmi jakby mouselook, jakimkolwiek parametrem to ustawiasz, nie trybilo. Takie zachowanie jest typowe dla "chodzenia" myszką, a nie dla mouselook.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 20:05:58 przez BuLa
[#4] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@juen, post #2

Bo impreza juen jest po to żeby się zrelaksować, mocno tak:).

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 20:37:11 przez fazior
[#5] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@BuLa, post #3

Nie da się łazić myszką w quake2 chyba. Mam freelook ustawiony w opcjach. No i ta myszka działa, np da się walczyć z tym obrotem kontrując w drugą mańkę, ale grać to tak się nie da.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 20:38:46 przez fazior
[#6] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@fazior, post #5

Właśnie wsadziłem zamiast TOMA jakiegoś starego ogryzka samoróbkę i myszkę ps2 i działa. Ale dlaczego zestaw z bezprzewodowym logitechem nie działa?
[#7] Re: Mouselook w grach Hyperionu

@fazior, post #6

lowlevel.library. Wywalenie tej biblioteki z libs rozwiązało moje problemy z Quake2 i Heretykiem 2.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem