kategoria: A1200
[#1] MUI i Magic WB
Czy jest możliwość rejestracji tych 2 nakładek lub zakupienia licencji ?
[#2] Re: MUI i Magic WB

@rootspk, post #1

Tak, normalnie na stronie można uiścić opłatę i nabyć MUI. To już nie te czasy kiedyś Stefan przysyłał dyskietki w kopercia, a płaciło się w DM.

25$ kosztuje MUI.

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2021 00:15:19 przez Hubez
[#3] Re: MUI i Magic WB

@Hubez, post #2

I bardzo dobrze, tylko na jakiej stronie ?. Mam wersję 3.8
[#4] Re: MUI i Magic WB

@Hubez, post #2

Ok znalazłem. Zobaczymy czy dostanę jakiś plik rejestracyjny po opłaceniu mui.

Niestety nie widzę aby można było nabyć magicWB, irytuje mnie ekran startowy systemu.

Czy poza magicwb jest jakaś nakładka na wb3.1, poza betterwb bo tutaj zmiany wizualne są znikome względem oryginału.
[#5] Re: MUI i Magic WB

@rootspk, post #4

Otrzymałem klucz zapewne jak wszyscy nie rejestrowany na mnie tylko współautora MUI.

Jakoś to mogę przełknąć ale w tym przypadku cena klucza powinna być nieco inna. Ale mniejsza o większość.

MUI zainstalowanego 3.8 ze strony sasg ale mimo załadowania konfiguracji w samym mui to nie są stosowane ustawienia do samego WB. Nie wiem czy jeszcze czego brakuje czy jak ?
[#6] Re: MUI i Magic WB

@rootspk, post #5

WB nie jest w MUI.
Ustawienia MUI zadziałają dla programów w MUI
[#7] Re: MUI i Magic WB

@Norbert, post #6

A to wszystko jasne.
Pamiętam że był jeszcze taki pakiet jak mcp ?

Nie wiem co aktualnie jest z nakładek aby zmienić ikony czy też same gui systemu. Przyglądałem się systemom załadowanym do pakietu amiga forever i tam wb zupełnie inaczej wygląda, sam pulpit nie ma ramki a jest tylko belka górna z funkcjami, co jest aktualnie z modyfikacji dostępnego ?
[#8] Re: MUI i Magic WB

@rootspk, post #7

Jeżeli szukasz MCP, to jest dostępny tutaj:
link

To o czym piszesz, czyli:
am wb zupełnie inaczej wygląda, sam pulpit nie ma ramki a jest tylko belka górna z funkcjami

To również oferuje Ci ClassicWB - ale z tego co rozumiem, nie przekonuje Ciebie - w każdym razie podam też link:
link
W linku tym zwróć uwagę na wygląd systemu - może coś z tego Ci się spodoba.

Jest też jeszcze kolejne rozwiązanie, znane jako AmigaSYS4 (nie mylić z Amiga OS 4.x):
link
[#9] Re: MUI i Magic WB

@rootspk, post #7


sam pulpit nie ma ramki a jest tylko belka górna z funkcjami

To masz dostępna w standardzie od wb2.x
Górne menu →WORKBENCH →BACKGDROP
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem