kategoria: Programy
[#1] Pomysł na program - IMP dla demek
Czesc,
Jak Ktoś już na to wpadł to poproszę skasować :)

Może Twórca IMPa, lub Ktoś inny obeznany w temacie
Pokusiłby się o stworzenie podobnej aplikacji jak IMP tylko ze dla "demek".

Chodziło by o utworzenie serwera z bazą wszystkich dostępnych dem i aplikacji która łączyła by się z nim.
Listy, kategorie, top100, nowe, rok, oceny użytkowników itp. Program wyswietla info I obrazek o demie, a jak jesteśmy nim zainteresowani to klikamy i Ściągamy sobie do folderu. W aplikacji mamy wtedy już zawsze zaznaczone ze to juz mamy pobrane.
Mamy też tam zakładkę "pobrane", która pomaga przy przeszukiwaniu wśród tych pobranych. I tak dalej..

Byla by to też motywacja dla Tworców aby ich prace od razu trafiały do "widzow"

Jedli o mnie chodzi to chyba nigdy nie odpalałem żadnych demek itp, nawet nie wiem gdzie tego szukać.

Ale jak juz mi przyjdzie Vampirek a ja sobie zrobie wreszcie remont pokoju zeby mieć maly kącik Amigowy, to chętnie bym nadrobił gdyby była taka aplikacja. IMPa też sobie wtedy zassam i można nieraz wtedy pobuszować sobie w poszukiwaniu czegoś fajnego.
[#2] Re: Pomysł na program - IMP dla demek

@mateusz_s, post #1

Masz np pouet.net gdzie możesz znaleźć praktycznie wszystko o czym pisałeś.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2021 07:06:31 przez nostrum666
[#3] Re: Pomysł na program - IMP dla demek

@nostrum666, post #2

Stworzenie aplikacji połączonej z taką stroną tez byłoby dobre.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem